Як утеплити балкон?

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як утеплити балкон?З настанням холодів як ніколи стає актуальним питання утеплення балкона або лоджії. Як утеплити балкон? Які матеріали підходять для утеплення балкона? Сьогодні про основні особливості утеплення балконів Вам розповість YakProsto.com.

Як правильно утеплити балкон?

Утеплити балкон необхідно для досягнення більш комфортної температури в приміщенні в зимову пору року. Утеплити балкон можна, використовуючи різні матеріали теплоізолюючі, або ж за допомогою спеціальних опалювальних систем («тепла підлога» і т.д.).

Перегляньте публікацію - Синдром Стендаля, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Щоб утеплити балкон, потрібно в першу чергу подбати про його склінні. Теплоізолюючий скління – вже великий крок до утеплення балкона. Однак навіть найбільш надійні ПВХ-конструкції не захистять від зимових холодів, якщо скління встановлено на невідповідне основу, наприклад, металеві прути. Очевидно, що в цьому випадку потрібно заздалегідь подбати про укладення гарного теплоізолюючого парапету.

У якості матеріалу для кладки парапету можна використовувати піноблоки або ж полегшений керамічна цегла. При використанні піноблоків потрібна додаткова зовнішня обшивка балкона для захисту кладки від вологи.

Якщо для утеплення балкона передбачається використання теплоізоляційних матеріалів, то при склінні балкона необхідно обов’язково врахувати товщину майбутньої теплоізоляції і при потребі встановити спеціальні розширювальні профілі для рами скління.

Як утеплити балкон?

Як утеплити балкон?

Щоб утеплити балкон, знадобляться такі популярні матеріали теплоізолюючі як пенофол і пенофлекс, мінеральна вата, а також «сендвіч панелі» заводського виробництва. Ці матеріали використовуються для утеплення бічних стінок балкона, парапету, стелі.

Пенофол, пенофлекс і інші пінопласти дозволяють утеплити балкон недорого і швидко. Ці матеріали мають невеликою товщиною і малою вагою, що дозволяє використовувати їх там, де більше великовагові конструкції були б небезпечні. Однак пінопласти дуже крихкі і недовговічні.

Мінеральна вата дозволяє утеплити балкон більш ґрунтовно». Товщина шару мінеральної вати варіюється від 50 до 15 мм, вибирається виходячи з кліматичних умов, характерних для кожної конкретної місцевості.

Утеплити балкон з допомогою сендвіч-панелей можна лише після консультації у фахівця і проведення необхідних розрахунків. Велика вага таких конструкцій може створити зайве навантаження на перекриття балкона і викликати навіть обвалення.

Який би  теплоізолюючий матеріал ви не вибрали, щоб грамотно утеплити балкон, необхідно подбати про надійної герметизації всіх швів, щілин. Для цих цілей можна скористатися силіконовими герметиками.

Неправильно утеплений балкон може не тільки не захистити приміщення від холоду, але і стати причиною незручностей для мешканців сусідніх приміщень. Наприклад, недостатня теплоізоляція стелі може викликати конденсації вологи на ньому і, як наслідок, утворення льоду на підлозі балкона сусідів зверху.

Радимо прочитати також

Як пересадити лілії про Як пересадити лілії.

Щоб утеплити балкон, теплоізоляційний матеріал краще всього розташовувати зовні – це допоможе уникнути утворення конденсату в теплоізоляційному шарі. Однак якщо утеплити балкон необхідно все ж зсередини, то в цьому випадку додатково потрібно надійний пароізоляційний шар, що запобігає утворенню конденсату.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>