Як утеплити мансарду

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як утеплити мансарду.Мансарда – це винахід французького архітектора Франсуа Мансара. Саме він вперше подумав, що не варто такому гарному місці, як горище будинку, сидіти без справи, тому він сконструював «ламаний» дах, що дало можливість організувати ще одну додаткову кімнату. Таке романтичну приміщення добре в усьому, але володіє одним недоліком – там холодно. Щоб ви не замерзали взимку, наш сайт розповість, як утеплити мансарду.

Як утеплити мансарду своїми руками

Після спорудження першої мансарди французом такі економічні і недорогостоящіе приміщення прямо під дахом придбали свою популярність серед бідних верств населення і художників. З одного боку, романтичним натурам дуже подобається дивитися на нічне місто з даху будинку, а з іншого боку, не були потрібні великі гроші за знімання такий кімнатки. І в сучасному світі мансарди не втрачають своєї популярності. Багато дизайнерів приватних будинків додають на план побудови таке економічне і досить вигідну приміщення.

Перегляньте публікацію - Управління емоціями, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Але вся заковика в тому, що у мансарді завжди дуже холодно. А як же, адже стіни і дах мансарди стикаються найбільше з холодним повітрям на вулиці. Ось і виходить, що утеплення мансарди – це необхідність. Та й у самому будинку тепло буде зберігатися набагато краще. Давайте подивимося, як утеплити мансарду найкраще.

Утеплення мансарди зсередини потрібно проводити дуже ретельно. Адже простого утеплення стін буде недостатньо. Для кращого теплозбереження потрібно подбати про утеплення підлоги і даху. Також варто подбати про створення гідроізоляційного шару, щоб ваша мансарда ще довго служила вам.

Давайте подивимося, як утеплити мансарду. Найкраще це робити за допомогою спеціальних матеріалів. Для теплоізоляції використовуйте плити з мінеральної вати на основі скловолокна або базальтового волокна. Цей утеплювач зарекомендував себе найкраще. До того ж, ви можете легко укладати плити в декілька шарів. А чим більший коефіцієнт теплопровідності утеплювача, тим менше шарів мінвати вам буде потрібно.

Як утеплити мансарду.

Як утеплити мансарду

Утеплення мансарди пінопластом небажано. Самостійно зробити це якісно майже неможливо, адже не варто забувати, що у пінопласту є дуже багато мінусів. Навіть при якісній роботі завжди велика ймовірність, що будуть з’являтися численні містки холоду. А утеплення пінопластом має таку популярність тільки тому, що цей матеріал дуже дешевий. Але толку від утеплення пінопластом буде мало.

Зверніть увагу, що особливого підходу вимагає утеплення даху. Адже дах має дві функції – це збереження тепла і захист внутрішнього приміщення від вологи. Тому потрібно чітко знати, як утеплити дах мансарди. Цей процес повинен проходити в два етапи. Найкраще його проводити під час будівництва самої мансарди. Для початку на обрешітку даху обов’язково ставлять гідроізоляційний матеріал, який надалі буде приховано під покрівлею. Під шаром гідроізоляції буде знаходитися шар утеплювача. В якості гідроізоляційного матеріалу можна використовувати руберойд або гідроізол. Але ці дешеві матеріали мають недолік – вони не пропускають пар, який буде виходити з шару теплоізоляції. Тому подумайте про те, щоб придбати більш дорогий матеріал для гідроізоляції. Це можуть бути дифузійні мембрани, антиконденсатна плівки.

Перед тим як утеплити мансарду, обов’язково зверніть свою увагу на внутрішні конструкції. Часто буває так, що їх доводиться підсилювати і навіть збільшувати їхню кількість.

Радимо прочитати також

Підготовка до посадки картоплі про Підготовка до посадки картоплі.

Також в мансарді обов’язково потрібно утеплити підлогу. Адже все тепле повітря з нижніх приміщень піднімається вгору і проходить через перегородки. Утеплення підлоги мансарди дасть вам можливість не тільки зберегти тепло на нижніх поверхах, але й зробить приміщення під дахом більш теплим. Так, для утеплення підлоги мансарди слід використовувати шар скловати або мінеральної вати товщиною 10-15 см. Утеплювач обов’язково кладуть на шар пароізоляції. Тільки після цього скловатою можна заповнювати простір між балками так, щоб не залишалося ніяких щілин.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>