Як вибрати хорошу монтажну піну?

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Монтажна піна.Ви напевно бачили її, проходячи повз споруджуваних будинків. Вона виглядає як вигадливо застигла маса пінопласту, а на дотик – немов кам’яна. Вона прийшла на зміну цементу і паклі. Вона – це монтажна піна, однокомпонентний туристичний герметик. Як купити хорошу монтажну піну?

Як купити хорошу монтажну піну?

По-перше, для чого взагалі потрібен герметик? Відповідь дуже проста – цією речовиною дуже зручно зашпаровувати різні щілини. Герметичність з’єднання піни з поверхнею гарантує відмінні ущільнювальні, звуко – і теплоізоляційні якості подібного підходу.

Перегляньте публікацію - Ідеальні відносини: чи можливі вони?, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Монтажна піна реалізується в аерозольних балончиках. В балоні знаходиться рідина – предполимер і газ-насос – пропелент. За допомогою спеціального поршня монтажного пістолета, газ, під впливом стиснення, витісняє рідкий предполимер, який заповнює всі необхідні, навіть самі дрібні, порожнечі. Під дією вологості повітря рідина полімеризується, тобто застигає.

Чим хороша монтажна піна?

Достоїнств у монтажної піни багато, але домашньому майстрові, мабуть, будуть цікаві такі переваги монтажної піни як:

  • легке попадання піни навіть у найбільш важкодоступні і вузькі місця
  • швидке застигання і придбання твердість і міцність
  • доступність для роботи з будь-якими будівельними матеріалами.

Якщо Ви вирішили використовувати монтажну піну для своїх потреб, то завжди пам’ятайте про те, що цей герметик триразово збільшує свій обсяг порівняно з початковим станом. Тому обов’язково при заповненні герметиком порожнеч, що утворюються при монтажі дверей та вікон, встановлюйте розпірки. Це допоможе уникнути деформації конструкції.

Монтажна піна.

Як вибрати хорошу монтажну піну?

Щоб піна добре заповнювала порожнечі і ставала міцним матеріалом, слід вибирати тільки якісну піну. Як визначити якість монтажної піни?

Якісна монтажна піна добре фіксується на поверхні, тобто не стікає. Якісна монтажна піна має незначну усадкою, хорошою еластичністю, достатньою щільністю. Так, балон з монтажною піною обсягом 750 мл повинен важити 850-920 р. При низьких температурах якісна монтажна піна не має «кришитися», що особливо важливо для зовнішніх будівельних або ремонтних робіт.

Радимо прочитати також

Що таке цифровий скрапбукінг про Що таке цифровий скрапбукінг.

Крім того, в якісної монтажної піни газ-пропелент не повинен бути шкідливий для здоров’я людини або навколишнього середовища, тому слід остерігатися дешевих підробок. Дізнатися про властивості монтажної піни від того або іншого виробника можна у консультанта в магазині або ж в Інтернеті. Уважно ознайомтеся з інструкцією перед застосуванням піни.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>