Як вибрати ламінат

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як вибрати ламінат.Все більше і більше людей для покриття підлоги в квартирі і офісі використовують ламінат. Він стійкий до більшої частини впливів, виготовляється з натуральної сировини і володіє хорошою теплоізоляцією. Сьогодні YakProsto.com підкаже вам, як вибрати ламінат для вашого будинку.

Як правильно вибрати ламінат

Щоб вибрати гарний ламінат, потрібно знати основні критерії його якості. Перший критерій – це клас навантаження. Клас навантаження ламінату визначається за допомогою спеціальних тестів і показує, наскільки той чи інший вид ламінату стійкий до механічних впливів. Вибираючи клас ламінату, орієнтуйтеся на приміщення, в якому ви будете покривати підлогу. Ламінати класів 21, 22 і 23 підходять для домашнього використання, а ламінати класів 31, 32, 33 призначені для суспільних приміщень (офісів, конференц залів, шкіл, кафе і т.п.). Чим вищий клас ламінату – тим менше покриття зношується при експлуатації. Якщо хочете, щоб ламінат прослужив вам як можна довше – вибирайте клас навантаження “із запасом”.

Перегляньте публікацію - Як поводитися з колишнім, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Наступний критерій при виборі ламінату – це його товщина. Товщина ламінату зазвичай становить від 6 до 12 мм. Оптимальної товщиною для домашніх приміщень вважається товщина 8 мм. Чим товще ламінат, тим він більш стійкий до ударів, краще поглинає звук і тим легше його монтувати. Вибір товщини ламінату залежить ще й від площі покриття – чим більше площа, тим товщі повинен бути ламінат. Справа в тому, що при ходьбі ламінат видає звук, і чим тонше ламінат, тим голосніше він звучить.

Ще один критерій, на який варто звернути увагу, вибираючи ламінат – це наявність у ньому формальдегіду. Це речовина міститься в деревині, відповідно – і в ламінаті, зробленому на її основі, але у великих кількостях формальдегід шкідливий для організму. Позначка Е1 на коробці з ламінатом означає, що він екологічно безпечний. Це стандарт якості ламінату.
При виборі ламінату зверніть увагу на термін гарантії. У середньому вона складає від 2 до 6 років, іноді – 10 і більше. Якщо виробник або продавець не надає гарантію на свій товар, з ним краще не зв’язуватися.

Як вибрати ламінат.

Як вибрати ламінат

Деякі важливим критерієм при виборі ламінату вважають наявність фаски. Фаска – це канавка у вигляді букви V, яка утворюється між двома сусідніми дошками (ламелями). Фаска допомагає створити видимість натурального дерева. Крім того, вона приховує стики між ламелями, які стають видні в процесі експлуатації ламінату або при попаданні на нього вологи.

Вибираючи ламінат, окрім об’єктивних критеріїв якості потрібно орієнтуватися ще й на інтер’єр приміщення і ваш особистий смак. Ламінат може імітувати не тільки дерево, але і плитку або камінь, існує навіть ламінат з абстрактними малюнками та візерунками. Якщо ви все-таки вибрали ламінат “під дерево”, то визначитеся і зі структурою ламінату. Колір і тон ламінатної дошки залежать від загального декору вашої квартири або офісу.

При виборі ламінату варто поцікавитися думкою родичів і знайомих, а також почитати відгуки про тих чи інших марках ламінату в Інтернеті. Прийшовши в магазин, зверніть увагу на продавця – дуже важливий його професіоналізм. Він повинен знати критерії якості ламінату, про які йшлося вище. З’ясуйте, чи є необхідна кількість товару на складі (у магазині зазвичай представлені тільки зразки) і якщо ні – то в які терміни він буде доставлений. Також доцільно обговорити можливість доставки ламінату до вас додому.

Дізнайтеся, чи можуть вам повернути гроші за решту ламінат після закінчення 14-денного терміну після покупки (зрозуміло, маються на увазі не обрізки, а нерозкриті запечатані пачки).

Радимо прочитати також

Ялинка з стрічок про Ялинка з стрічок.

А вибравши ламінат, не забудьте прочитати наші поради з приводу того, як правильно його укладати.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>