Як вибрати шуруповерт?

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Шуруповерт – практично незамінний інструмент домашнього майстра. Під час ремонтних робіт шуруповерт дуже допомагає: з його допомогою можна збирати меблі і встановлювати міжкімнатні двері, кріпити гіпсокартонні конструкції, плінтуса. Як вибрати шуруповерт, щоб він служив довго, розповість YakProsto.com.

Як правильно вибрати шуруповерт?

Сьогодні ринок будівельних матеріалів і інструментів пропонує величезну кількість моделей шурупокрутів від різних виробників. Від характеристик моделей, представлених на ринку, і залежить вибір шуруповерта.

Перегляньте публікацію - Як визначити, що людина хвилюється?, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Шуруповерти бувають акумуляторними і мережевими. Шуруповерт, що працює від мережі, має у своїй конструкції трансформатор, що перетворює змінний струм в постійна, а тому вага таких моделей вище, ніж акумуляторних. До недоліків мережевих шурупокрутів слід віднести обмеженість їх застосування, адже з-за мережевого шнура використовувати шуруповерт у важкодоступних місцях не завжди можливо.

Щоб вибрати шуруповерт акумуляторний, слід звернути увагу на тип акумуляторної батареї. Бувають шуруповерти з батареями метал-гібридними, нікель-кадмиевыми, літій-іонними. Стандартного нікель-кадмієвого акумулятора вистачає в середньому на 1000 зарядок, метал-гібридні батареї розраховані на приблизно 500 зарядок. Літій-іонні акумуляторні батареї вважаються найнадійнішими.

Метал-гібридні і нікель-кадмієві акумуляторні батареї схильні до так званого ефекту пам’яті, коли ємність батареї зменшується з кожною новою зарядкою, якщо до цього батарея розряджена не повністю. Літій-іонні акумулятори позбавлені цього недоліку, але тим не менш, вони поки ще не набули широкої популярності.

до Речі, краще всього вибрати шуруповерт зі змінним акумулятором в комплекті. Наявність змінної батареї дозволяє уникнути простоїв у роботі: поки шуруповерт працює на одному акумуляторі, другий заряджається.

Важливою характеристикою шурупокрутів є їх крутний момент. Для домашнього використання зазвичай досить моменту в 10-15 Нм. Професійні моделі мають крутним моментом до 130 Нм і при цьому можуть використовуватися для свердління твердих поверхонь. Якщо шуруповерт передбачається використовувати досить часто, то варто віддати перевагу модель з великим крутним моментом.

Як вибрати шуруповерт?

Як вибрати шуруповерт?

Частота обертання робочого валу шуруповерта може коливатися в межах від 400-500 об/хв для аматорських моделей і до 1200-1300 об/хв – для професійних. Частоти в 400-500 об/хв буде достатньо для загвинчування шурупів, саморізів. Більш висока частота обертання знадобиться для свердлильних робіт. Можна вибрати шуруповерт з декількома швидкостями роботи.

Кількість ступенів для регулювання крутного моменту у обраної моделі шуруповерта, тип патрону, комплектація шуруповерта – все це також важливі характеристики цього електроінструменту. Приміром, чим вище число ступенів регулювання крутного моменту, тим простіше керувати так званим зусиллям затягування: всі саморізи, шурупи будуть завинчены строго на потрібну глибину. А наявність комплекту додаткових насадок робить шуруповерт більш функціональним.

Щоб вибрати шуруповерт, варто обов’язково приміряти його. Треба потримати обрану модель в руках, перевіряючи, чи зручно сидить шуруповерт в руці, чи не занадто швидко втомлюється рука. Важливу роль грає збалансованість інструменту, а також ергономічність конструкції.

Радимо прочитати також

Як виростити ананас про Як виростити ананас.

Вибрати правильно шуруповерт  – досить просте завдання, якщо знати основні характеристики даного електроінструменту і точно уявляти собі ті завдання, які з його допомогою будуть виконуватися. Вдалого вам вибору!

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>