Як вибрати унітаз

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Проблема вибору цього предмета інтер’єру рано чи пізно постає перед багатьма. Адже ера, коли зручності були на вулиці, вже закінчилася, чому всі, безумовно, радіють. Санвузол – частина житла, яка відвідується досить часто, і тому правильно вибрати унітаз – дуже важливо і просто необхідно.

Як правильно вибрати унітаз

Здавалося б, що там його вибирати, зайшов у магазин і купив, який на тебе дивиться. Але ні, виявляється, вибрати унітаз не так то просто. Роблячи цю важливу і вкрай необхідну покупку, потрібно враховувати цілий ряд нюансів.

Перегляньте публікацію - Як пережити розставання з коханою людиною, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

насамперед зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлений унітаз. Більшість виробників, в основному, випускають моделі, зроблені з фаянсу або порцеляни. В принципі, ці два матеріалу мало відрізняються, і на око визначити, який з них був використаний при виготовленні унітазу, навряд чи вийде. Хоча унітаз з порцеляни все-таки має кілька переваг перед фаянсовим. По-перше, він володіє кращими гігієнічними властивостями, по-друге, більш ударостійкий. Відповідно, і коштувати фарфоровий унітаз буде трохи більше.

Щоб не отримати неприємний сюрприз під час установки, слід вибрати унітаз, який підійде до вашої каналізаційної системи. Бажано порадитися з сантехніком. Тому що унітази відрізняються типами спуску води в каналізацію. Існують три типи спуску води: косий, вертикальний і горизонтальний. Унітаз з вертикальним спуском не підійде до стояка, призначеному для горизонтального та косого.

Відповідно, косий не підійде для вертикального і горизонтального. Тому не забувайте про конструкцію спуску, коли підете вибирати унітаз.

Наступна характеристика – взаємрозташуванняя унітазу і зливного бачка. Так, унітази підрозділяються на компакти, моноблоки і унітази з роздільним розташуванням бачка. Відмінною рисою компактів є те, що зливний бачок кріпиться за допомогою полички або відразу до корпусу. Моноблоки – це єдине ціле. І, відповідно, бачок унітазу з роздільним розташуванням з’єднується з самим унітазом тільки трубою для спуску води. Іноді це буває дуже зручно, так як бачок можна перемістити в будь-яке місце і навіть вбудувати в стіну.

Щоб вибрати унітаз, який прослужить Вам достатньо довго, не забудьте звернути увагу і на механізм змиву. Якщо хочете, щоб він прослужив як можна довше, не женіться за складними системами і вибирайте унітаз з найпростішою. Крім того, при змиві води вона повинна повністю мити чашу унітазу, інакше ваша покупка не буде приносити Вам передбачуваної радості.

Як вибрати унітаз.

Як вибрати унітаз

Існують і унітази з подвійним бачком або подвійною системою спуску води – простою і економною. Перевага такого унітазу в тому, що економний режим спуску дозволить вам витрачати воду в значно менших обсягах, що важливо, особливо при наявності лічильника.

Одну з провідних ролей грає зручність даного предмета інтер’єру. Тому, щоб вибрати унітаз, на якому Вам буде зручно, звертайте увагу на його висоту. При покупці обов’язково посидьте на унітазі, щоб визначити, чи не виявиться він занадто низьким або високим.

Різноманітність моделей і кольорів дозволяє вибрати унітаз для будь-якого інтер’єру. Звичайно, для любителів екзотики зараз існують самі незвичайні моделі з абсолютно нестандартних матеріалів, абсолютно нетрадиційних форм і забарвлень. Все залежить від коштів покупця і ступеня його неординарності, адже далеко не всім підійде золотий або скляний унітаз.

Радимо прочитати також

Як виростити виноград про Як виростити виноград.

Коли будете вибирати унітаз, подумайте, перш за все про те, що цей предмет скоро стане частиною Вашого житла, а значить, Вам має бути комфортно і дивитися на нього, і сидіти на ньому. Адже статистика свідчить, що в середньому, за своє життя людина проводить близько п’яти років сидячи на унітазі.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>