Як вибрати водонагрівач

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)

Багато хто з нас стикалися з відключенням гарячої води і з тим, скільки незручностей це приносить. Крім того, якщо у вас є маленькі діти, без гарячого водопостачання просто не обійтися. У цій статті ми розповімо, як вибрати водонагрівач, щоб ви завжди були забезпечені гарячою водою.

Як правильно вибрати водонагрівач

Такий прилад дозволить не залежати від роботи комунальних служб і таким чином позбавить вас від багатьох проблем. Головне – визначитися, який водонагрівач вам більше підійде. Сьогодні існує три типи таких пристроїв:

Перегляньте публікацію - Жінка робить пропозицію, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

  • газовий проточний водонагрівач (газова колонка)
  • накопительный електричний водонагрівач (бойлер)
  • електричний проточний водонагрівач.

Під поняттям газова колонка багато представляють старі пристрої, які встановлювалися в будинках, побудованих в 50-і роки минулого століття. Сьогодні це зовсім не так. Проточні газові водонагрівачі – це сучасні прилади, що поєднують високу ефективність роботи і стильний дизайн.

Щоб правильно вибрати водонагрівач такого типу, обов’язково дізнайтеся його потужність. Справа в тому, що якщо ви збираєтеся використовувати такий пристрій для кухні та ванної, вона повинна бути близько 24 кВт. Якщо такої необхідності немає, буде досить водонагрівача з потужністю 18-19 кВт.

Варто також відзначити, що в багатьох сучасних водонагрівачів, що працюють на газі, присутній повна автоматизація системи запалювання, а також можливість точно регулювати температуру води. Перевагою газових колонок над електричними водонагрівачами є економна робота.

Електричний накопичувальний водонагрівач здатний нагрівати воду до температури 55-75 градусів по шкалі Цельсія і підтримувати її в автоматичному режимі завдяки спеціальному термостата, який вмикає і вимикає нагрівальний елемент.

Працює такий прилад від самої звичайної розетки. Його також можна встановлювати для ванної та кухні. Єдиним недоліком бойлерів є час, що йде на підігрів води (зазвичай потрібно кілька годин).

Також потрібно відзначити, що таке обладнання періодично потребує технічного обслуговування, тому його нагрівальні елементи потрібно очищати від вапняного нальоту, який утворюється з-за неякісної води. Ще слід проводити заміну магнієвого анода, завдання якого полягає в запобіганні корозії внутрішнього бака водонагрівача.

Як вибрати водонагрівач.

Як вибрати водонагрівач

Щоб вибрати водонагрівач такого типу, необхідно виходити з ваших потреб гарячої води. Наприклад, є бойлери з 15-літровими баками, яких вистачить тільки на те, щоб вмитися. Якщо ж у вас велика родина, знадобиться більший пристрій, обсяг якого не менше 120 літрів.

Що ж стосується проточних водонагрівачів, то зазвичай вони встановлюються в приміщення, де є електроплити, оскільки потужності електропроводки може просто не вистачити для накопичувального агрегату.

Перевага проточних водонагрівачів полягає в можливості необмеженої подачі гарячої води, достатньо просто відкрити кран. Однак для цього пристрою знадобиться досить велику кількість електроенергії, що робить його менш економічним порівняно з накопичувальним водонагрівачем.

Щоб вибрати водонагрівач проточного типу, слід звернути увагу на його потужність. Якщо ви плануєте з його допомогою займатися лише миттям посуду, буде досить приладу з потужністю менше 8 кВт. Що ж стосується прийняття ванни, то буде потрібно більш потужний водонагрівач, на 13 кВт і більше.

Радимо прочитати також

Браслети з полімерної глини своїми руками про Браслети з полімерної глини своїми руками.

Також варто відзначити, що для дуже потужних пристроїв такого типу може знадобитися розетка з напругою 380 В. Зазвичай таке напруга не використовується у звичайних житлових будинках, тому перед установкою водонагрівача рекомендуємо проконсультуватися з фахівцем.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)
Як вибрати водонагрівач, 10.0 з 10 (основано на 1 оцінці)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>