Як вибрати жалюзі?

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як вибрати жалюзі?Бажання сучасної людини жити в комфорті спонукає її до винаходу різних зручних засобів, що забезпечують комфорт. Так, все більшу популярність здобувають жалюзі – спеціальний пристрій, призначений для захисту від сонячних променів, опадів, пилу, а також для регулювання потоку повітря або тепла.

Як правильно вибрати жалюзі?

Зазвичай жалюзі встановлюються на вікна, що виходять на вулицю. Складаються жалюзі з спеціальних смужок матеріалу (дерево, метал, пластик, тканина) – ламелів. На вигляд і розташування ламелів розрізняють вертикальні (ламелі розташовані вертикально), горизонтальні, рулонні (роликові штори, ламелі з’єднані в суцільне полотно і намотані на рулон) і захисні (рольставні) жалюзі.

Перегляньте публікацію - Як забути чоловіка, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

У домашньому побуті найбільше поширення отримали горизонтальні та вертикальні жалюзі.

Збираючись придбати жалюзі, потрібно приділити увагу декільком нюансів. По-перше, необхідно визначитися: який вид жалюзі буде використаний (в залежності від загального інтер’єрного рішення в квартирі або офісі). Слід пам’ятати правило: горизонтальні смуги роблять предмет візуально трохи ширше, ніж він є насправді, а вертикальні – трохи вже.

Велике значення при виборі жалюзі має матеріал, з якого зроблені ламелі. Якщо жалюзі передбачається розмістити наприклад, на кухні, то важливо, щоб матеріал був жаро – і вологостійкі, легко чистився. Колір, різновид і фактура матеріалу жалюзі також впливають на інтер’єр кімнати.

Як вибрати жалюзі?

Як вибрати жалюзі?

Невеликі кімнати з маленькими віконними прорізами краще оформляти світлими, легкими жалюзі, щоб візуально розширити простір, роблячи його більш світлим.

При виборі жалюзі слід також подумати про те, де будуть встановлені жалюзі: з внутрішньої чи зовнішньої сторони вікна. Заздалегідь важливо продумати і те, на яку сторону будуть розсовуватися жалюзі (вертикальні), чи не завадять зібрані жалюзі відкривати і закривати вікно. Виправити подібні проблеми вже після придбання і встановлення жалюзі досить важко.

Довжину жалюзі необхідно вибирати так, щоб горизонтальні не лежали на підвіконні, а вертикальні – на підлозі.

Механізм жалюзі складається з декількох рухомих деталей, тому при виборі жалюзі слід звернути особливу увагу на якість цих деталей. Не скриплять чи вони при рухах? Чи досить плавно рухаються ламелі? Навіть маленькі дефекти, наприклад, в бігунці вертикальних жалюзі, здатні перешкодити нормальній експлуатації жалюзі.

Радимо прочитати також

Вирощування розмарину про Вирощування розмарину.

Щоб правильно розрахувати габаритні розміри при виборі жалюзі, необхідно пам’ятати, що:

  • встановлюючи жалюзі всередині віконного прорізу, слід віднімати від висоти отвору 2 см, щоб ламелі не “стелилися” по підвіконню
  • встановлюючи жалюзі на стіні над вікном, слід вибирати ширину жалюзі так, щоб вони “заходили” за кордон вікна на 10-15 см
  • відстань між підлогою і жалюзі повинно бути не менше 5 см.
VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>