Як встановити дерев’яне вікно

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як встановити дерев'яне вікноСьогодні існує велика кількість видів вікон, виготовлених з різних матеріалів. Однак дерев’яні вікна, для виготовлення яких використовується живий матеріал, завжди вважалися найякіснішими і довговічними. Єдиний недолік – висока вартість. У цій статті ми розповімо, як встановити дерев’яне вікно.

Як самому встановити дерев’яне вікно

Перед монтажем необхідно добре продумати всі можливі варіанти і помилки, які можуть виникнути під час установки. Варто відзначити, що процес монтажу нескладний, але вимагає певної акуратності і точності в розрахунках. Слід врахувати, що людина, яка буде проводити виміри, обов’язково повинен бути добре знайомий з конструкцією майбутнього вікна. Щоб встановити дерев’яне вікно, виміри необхідно проводити з двох сторін: зсередини і зовні. Очевидно, що саме вікно повинно бути трохи більше зовнішнього отвору, щоб воно не змогло випасти назовні.

Перегляньте публікацію - Чи можна залишитися друзями після розставання?, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Як правило, в панельних будинках віконний проріз трохи перекошений, у результаті чого виникає необхідність збільшення розмірів вікна, щоб не допустити утворення щілин між краями віконної коробки і краями отвору. Розмір рами повинен бути більше зовнішнього отвору мінімум на 40 міліметрів по ширині і на 20 міліметрів по висоті. Крім того, що можна виготовити дверну коробку великих габаритів, можна просто розширити вікно за рахунок так званих додаткових профілів.

Також не варто забувати про те, що з зовнішньої сторони вікна внизу обов’язково повинен бути встановлений відлив для дощової води. Це говорить про те, що нижня крайка коробки повинна бути трохи вище зовнішнього краю отвору. Таким чином ви не перекриєте спеціальне водоотводное отвір, який знаходиться на зовнішній стороні віконної коробки. Крім того, обов’язково знадобиться герметизувати стик між відливом і віконною рамою. Щоб встановити дерев’яне вікно правильно, необхідно врахувати, що підвіконня потрібно встановлювати під віконну раму, а не встик до неї. Для того щоб конденсат не стікав під вікно, підвіконня слід монтувати під невеликим нахилом, досить буде ухилу в 3 градуси.

Як встановити дерев'яне вікно

Як встановити дерев’яне вікно

Необхідно, щоб ширина стику між рамою і стіною не перевищувала 3 сантиметрів, особливо при дуже великих розмірах вікон. Варто сказати, що все сучасні вікна поставляють у комплекті з набором профілів, призначених для збільшення ширини віконної коробки.

Всього існує два способи кріплення рами: кріплення крізь віконну раму і кріплення за допомогою спеціальних металевих пластин-анкерів. Перший спосіб вимагає зняття стулок і склопакетів для зручності монтажу, при цьому вікно можна кріпити в будь-якому отворі, а всі наступні навантаження підуть безпосередньо на внутрішню структуру. Що стосується другого способу, то він значно спрощує процес нівелювання вікна по схилу і рівню, а також не залишає ніяких слідів на торцевій поверхні рами.

Щоб встановити дерев’яне вікно, обов’язково потрібно врахувати, що воно повинно стояти на спеціальних несучих колодках, які в жодному разі не можна прибирати після монтажу. Вікно не має висіти на дюбелях і монтажної піни. Розташовувати ці колодки слід під вертикальними перегородками і під кутами рами.

Рекомендуємо при виставленні вікна по вертикалі користуватися схилом, так як планка-рівень не завжди володіє достатньою точністю.

Окремо потрібно поговорити про поліуретанової піни, яку застосовують для герметизації. Така піна є відмінною теплоізоляцією, крім того, вона здатна рівномірно брати на себе вітрові навантаження і механічні напруги, однак неправильне використання цього матеріалу може обернутися неприємними наслідками.

Радимо прочитати також

Новорічна упаковка для дитячих подарунків про Новорічна упаковка для дитячих подарунків.

Для того щоб встановити дерев’яне вікно, необхідний певний досвід подібного монтажу, тому якщо такий відсутній, рекомендуємо звернутися до професійних будівельних бригад.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>