Як встановити двері-купе

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як встановити двері-купе.Розсувні двері використовувалися ще в Стародавньому Римі. Сьогодні вони також актуальні і досить часто зустрічаються в квартирах і приватних будинках. У цій статті ми розповімо, як встановити двері-купе.

Як самому встановити двері-купе

Конструкція таких дверей являє собою одне або кілька полотен, які відкривають і закривають дверний проріз шляхом зсуву в праву чи ліву сторону. Розсувні двері вважаються ідеальним варіантом для невеликих приміщень, так як завдяки їм відбувається істотна економія простору.

Перегляньте публікацію - Особливості невербального спілкування в різних країнах, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Для того щоб встановити двері-купе, вам знадобиться молоток, викрутка, стамеска, будівельний рівень, рулетка, спеціальна фурнітура для розсувних дверей, лиштви, анкери, саморізи і фінішні цвяхи. Що ж стосується самих дверей, то крім дверного полотна у вас має бути спрямовуючий профіль і дерев’яний брус з перетином 50 міліметрів.

Насамперед необхідно ретельно підготувати місце для майбутніх розсувних дверей. Слід зняти старі двері і обов’язково демонтувати петлі. Також потрібно видалити лиштви з усіх боків. Якщо є необхідність, демонтуйте стару дверну коробку, закрийте шпаклівкою тріщини й щілини.

Далі потрібно в нижньому торці дверній панелі за допомогою стамески вирізати паз, після чого вкласти в нього нижню П-подібну напрямну і гарненько закріпити її. Всередині цієї напрямної будуть рухатися спеціальні ролики, вставлені в нижню планку.

Як встановити двері-купе.

Як встановити двері-купе

Тепер дверне полотно можна встановити на нижню напрямну з роликами. Необхідно лише завести двері в пази, які розташовані в підставах роликів. Головне при цьому – тримати двері вертикально, тому бажано покликати кого-небудь на допомогу, так як виконати цю процедуру самостійно буде досить складно.

Після цього необхідно визначити місце для розміщення верхньої напрямної, виходячи з положення двері. Відзначте олівцем на стіні, де будуть знаходитися рейки для верхніх роликів, і прикріпіть їх. Саму напрямну слід прикрутити до дерев’яного бруса, який потім потрібно буде надійно прикріпити до дверного полотна. Не забудьте перевірити нахил бруса з допомогою будівельного рівня, оскільки якщо ви приделаете його нерівно, двері будуть самовільно відкривати і закривати.

Тепер можна встановити двері-купе на своє місце. Робити це потрібно, нахиливши дверне полотно верхньою частиною від себе. Поставте верхні ролики на рейки. Потім трохи підніміть двері і заведіть їх нижню частину в напрямну, встановивши їх на ролики, розташовані внизу.

Далі знадобиться закріпити обмежувач, в іншому випадку двері-купе буде виходити за межі своїх напрямних. Затягніть до двері ручки, а верхню напрямну закрийте декоративною панеллю або наличниками, які кріпляться за допомогою саморізів або фінішних цвяхів. Капелюшки кріпильних матеріалів після завершення всіх робіт необхідно замаскувати спеціальними декоративними кнопками.

Після виконання всіх описаних дій обов’язково відкрийте і закрийте двері кілька разів. Таким чином ви перевірите плавність і м’якість ходу, а також фіксацію двері в направляючих.

Радимо прочитати також

Орхідея ванда про Орхідея ванда.

Як ви змогли переконатися, встановити двері-купе досить просто. Єдине, що потрібно, – це наявність інструментів, кріпильних матеріалів, а також помічник, який буде тримати дверне полотно. Наостанок варто відзначити, що при виборі дверей-купе потрібно врахувати, що вони повині бути на 5-6 сантиметрів вище і ширше дверного прорізу, щоб не утворилися небажані зазори.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>