Як встановити лічильник води

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як встановити лічильник води.Наявність лічильників води дозволяє значно заощадити на комунальних послугах. Крім того, завдяки таким приладам люди починають більш бережливо ставитися до води. У цій статті ми розповімо, як встановити лічильник води.

Як самому встановити лічильник води

Насамперед необхідно відправитися на ринок або в магазин за покупкою приладу. Якщо у вас централізоване водопостачання, слід придбати два лічильника: для гарячої та холодної води. Обов’язково з’ясуйте у продавця дату випуску приладу і переконайтеся в наявності заводського клейма. Справа в тому, що інтервал між перевірками відраховується не з моменту завершення монтажу лічильника, а від дати виготовлення приладу. Зазвичай на заводі виробляють калібрування лічильників, потім установлюють нульові свідчення, а після цього ставлять заводську пломбу.

Перегляньте публікацію - Стимул людини, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Як правило, в процесі експлуатації таких приладів виникає невелика похибка при вимірюванні обсягу води, тому лічильники раз в три роки демонтуються і відправляються на планову перевірку. Рекомендуємо купувати не використані прилади з рук, а зупинити свій вибір на нових» пристроях.

Як встановити лічильник води.

Як встановити лічильник води

Щоб встановити лічильник води, необхідно заздалегідь домовитися про перекриття подачі води у ваш будинок. Також потрібно заздалегідь подбати про придбання додаткового набору труб і куточків. Зазвичай для встановлення лічильників використовують поліпропіленові труби, так як процес встановлення досить простий і займає небагато часу.

Якщо загальна магістраль водопроводу на території вашої квартири також складається з поліпропіленових труб, досить просто відрізати невелику ділянку труби для установки трійника. Він необхідний для того, щоб зробити окремий висновок води на лічильник. Якщо ж магістраль використовує металеві труби, знадобиться допомога зварювальника, а краще всього повністю замінити труби для більшої надійності.

Після установки трійників на труби для гарячої та холодної води будуються відводи для води на лічильники. Зазвичай для цього використовуються труби невеликої довжини і куточки, які виступають в ролі «колін». Безпосередньо перед приладом спочатку встановлюється вентиль для можливості перекриття води в разі потреби.

Для того щоб встановити лічильник води, головне – дотримуватися трьох основних правил:

  • Прилад повинен встановлюватися після завершення всіх зварювальних робіт (якщо вони застосовувалися).
  • Лічильники води встановлюються циферблатом вгору.
  • Напрям стрілки на бічній поверхні приладу, обов’язково має збігатися з напрямом потоку води.

Для з’єднання самого лічильника з трубами зазвичай використовується пакля або спеціальний перехідник. Варто відзначити, що для з’єднання деталей з поліпропілену використовується спеціальний ручний зварювальний апарат: труби і куточки вставляються в спеціальні насадки, а пристрій розігріває їх до певної температури.

Після монтажу лічильників до них приєднуються труби, що ведуть до змішувача, бойлеру і пральній машині. Вся система трубопроводу також збирається з окремих труб, куточків і трійників залежно від особливостей облаштування вашої ванної кімнати або кухні.

У цілому, щоб встановити лічильник води, необхідні певні навички та досвід подібного монтажу, рекомендуємо звернутися за допомогою до фахівців, так як будь-яка помилка може призвести до неправильної роботи приладу.

Радимо прочитати також

Як зробити перголу про Як зробити перголу.

Наостанок варто відзначити, що після монтажу лічильник необхідно поставити на облік. Для цього потрібно написати заяву в водоканал і чекати візиту представника цієї організації для зняття початкових показань і установки пломб.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>