Як встановити підвіконня

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як встановити підвіконня.Зазвичай після установки дерев’яних або пластикових вікон перед обробкою відкосів необхідно встановити підвіконня. Воно виконує важливу практичну і естетичну функції. У цій статті ми розповімо, як встановити підвіконня.

Як встановити підвіконня власними руками

Незалежно від матеріалу його виготовлення, підвіконня слід ставити під невеликим нахилом убік кімнати. Це необхідно для того, щоб вода від конденсату або поливу кольорів не скупчувалася віконною рамою, а стікала.

Перегляньте публікацію - Панічний страх, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Щоб встановити підвіконня, необхідно спочатку підготувати стіни. Після цього потрібно як слід очистити від пилу та іншого будівельного сміття горизонтальну площину. Потім просочити її водою для більш надійного зчеплення розчину. Довжина підвіконня повинна бути на 5-10 сантиметрів більше ширини віконного отвору, а по ширині підвіконня повинен виступати на 3-4 см від поверхні стіни. Однак іноді припустимо проводити монтаж підвіконня нарівні зі штукатуркою.

Як встановити підвіконня.

Як встановити підвіконня

Плити для підвіконня роблять із пластику, дерева, бетону, мармуру та інших твердих матеріалів. Всі вони встановлюються абсолютно однаково, проте деякі ставити набагато складніше за рахунок їх великої ваги.

Спочатку слід підігнати підвіконня під розміри віконного прорізу і у разі необхідності підрізати його. Потрібно, щоб підвіконня на кілька сантиметрів надійно заходило в відкіс. При підрізуванні слід пам’ятати, що відкоси повинні бути трохи розгорнуті, тобто щодо вікна вони повинні бути зроблені під кутом трохи більше 90 градусів. Іншими словами, довжина підвіконня біля віконної рами повинна бути трохи менше, ніж з протилежного боку.

Після того як підвіконня підігнане за розмірами, необхідно вставити дерев’яні клини, які не повинні виходити за поверхню стіни. Далі ці клини приморожуются з допомогою гіпсового розчину. Таким чином створюються так звані маяки. Робляться вони для того, щоб виставити сам підвіконня на необхідний рівень.

Далі поверх маяків укладається розчин, товщина якого може варіюватися від 0,5 до 1 сантиметра. Зазвичай для цього розчину використовують цемент з піском, вапно, гіпс або стартову гіпсову шпаклівку. Склад зазвичай визначається залежно від матеріалу виготовлення встановлюваної плити. Далі на розчин ставиться саме підвіконня. При цьому його слід вирівняти за допомогою лінійки-рівня і створити невеликий нахил.

Щоб встановити підвіконня, слід враховувати, що місця його дотику з укосами і рамою можна закрити акрилом. Цей матеріал при висиханні стає досить еластичним, що перешкоджає утворенню тріщин. Крім того, акрил виконує герметичну функцію і піддається фарбуванню різними видами фарби.

Наостанок варто сказати, що далеко не всі підвіконня мають під собою тверду основу. Дуже часто ніша для батареї зроблена таким чином, що підвіконню доводиться більшою своєю частиною висіти в повітрі. У такому випадку така основа створюється завдяки металевим або дерев’яним опорам, які слід встановити ще до монтажу підвіконня.

Радимо прочитати також

Пасхальна вишивка про Пасхальна вишивка.

Сподіваємося, що наведена у цій статті інформація допоможе вам правильно встановити підвіконня. Однак якщо ви сумніваєтеся, що зможете правильно виконати монтаж, рекомендуємо звернутися за допомогою до спеціальних ремонтних бригад, у яких є достатній досвід подібних робіт.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>