Як встановити плінтус

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як встановити плінтус.Установка плінтусів – це кінцевий етап робіт по обробці приміщення. Естетичні функції плінтуса не можна переоцінити, адже він вирівнює нижню лінію шпалер, робить гарний перехід між підлоговим покриттям і стінами. Як встановити плінтус, щоб кінцевий результат радував Вас?

Як самому встановити плінтус

Установка плінтуса – це чоловіча робота. Але перед цим треба його ще і вибрати. Будівельні магазини пропонують широкий вибір плінтусів, зроблених з дерева, ПВХ і пластику. Звичайно, дерев’яні – найдорожчі. Найдешевшим буде пластиковий плінтус. Установка того або іншого виду не буде дуже сильно відрізнятися один від одного, тому загальні правила попередньої підготовки і розмітки потрібно дотримуватися в будь-якому випадку.

Перегляньте публікацію - Чому чоловіки заводять коханок, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Перед тим як встановити плінтус, слід вибрати спосіб його кріплення до стіни. Ви можете скористатися рідкими цвяхами, як найпростішим варіантом. Але в цьому випадку Ваші стіни повинні бути ідеально рівними, інакше від таких цвяхів не буде користі. Найбільш поширеним варіантом рішення цієї проблеми є приховане кріплення планок плінтуса. Його переваги полягають в тому, що таке кріплення не видно під плінтусом, його дуже швидко і легко встановлювати. До того ж, при наступному ремонті плінтус дуже легко і швидко можна буде зняти з кріплення і встановити назад.

За допомогою звичайної планки, яку використовують в якості трафарету, намічаються місця, де будуть розташовуватися кріплення плінтуса. Їх рекомендують встановлювати на відстані не більше 50 см один від одного. Якщо у Вас є нерівності на стінах, то це відстань можна зменшити до 30 см. До того ж, не забудьте про додаткові кліпсах в місцях нерівностей. Отже, при висоті плінтуса 40 мм, саморізи, на яких буде триматися кріплення, треба угвинтити на 20 мм вище підлоги. Скориставшись дрилем з діаметром свердла 6 мм, просвердлити отвори в стіні для дюбелів. Як правило, для установки плінтуса використовують 5-міліметрові дюбелі для саморізів розміром 3,5х35 мм. Забийте в отвори дюбеля. За допомогою саморізів пригвинтіть до стіни кріплення для плінтуса.

Як встановити плінтус.

Як встановити плінтус

Перше кріплення повинне знаходитися на відстані 10 см від лиштви. У кутах кріплення також розташовуються на відстані 10 см від самого кута по обидві його сторони. Це правило діє як для внутрішніх, так і зовнішніх кутів.

Перед тим як встановити плінтус на кріплення, слід його правильно обрізати і підігнати. Рейки плінтуса підганяють у всіх внутрішніх і зовнішніх кутах, для чого їх обрізають під кутом 45°. Дві сполучені рейки повинні утворювати ідеальний прямий кут. Щоб Ваш плінтус виглядав акуратно, використовуйте шаблони, коли будете відпилювати скоси.

Тепер можете встановлювати плінтус на кріплення. Використовуючи невеликий дерев’яний брусок як прокладки, закріпіть плінтус на кріпленнях за допомогою молотка. Якщо з якихось причин знадобиться зняти плінтус, його демонтують за допомогою простого шпателя. Просто вставте шпатель між стіною і плінтусом і користуйтеся ним в якості важеля.

Дерев’яний плінтус кріпиться до стіни за допомогою тих же саморізів з дюбелями або рифлених цвяхів. Не забудьте обов’язково підігнати кути скосів і перевірити щільність прилягання до стіни й підлоги, перед тим як встановити плінтус. Після цього плінтус кріпиться безпосередньо до стіни за допомогою саморізів. Приховати капелюшок можна за допомогою шпаклівки, попередньо як можна глибше ввинтив її в плінтус.

Деякі види плінтусів, такі як з килимового покриття, можна садити прямо на монтажний клей. Також цим способом можна користуватися, якщо Ви вибрали тонкий плінтус у вигляді рейки.

Пластиковий плінтус також можна посадити на кріплення. З ним набагато легше працювати, ніж з дерев’яним, тому що він не вимагає підгонки кутів. Можете придбати заглушки для кутів і місць стиків і монтувати їх на плінтус. Це відмінне рішення, яке дозволить надати зовнішніх і внутрішніх кутах завершений декоративний вигляд.

Радимо прочитати також

Орхідея дендробіум про Орхідея дендробіум.

Тепер Ви знаєте, як встановити плінтус і закріпити його на стіні. Це зовсім не складно. Тому можете сміливо братися за його установку своїми руками.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>