Як встановити пральну машину

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як встановити пральну машину.Сучасні пральні машини не можна просто так увімкнути в розетку і відразу ж приступити до прання білизни. Агрегат вимагає підключення не тільки до джерела електричного струму, але і до водопроводу, а також до каналізації. У цій статті ми розповімо, як встановити пральну машину.

Як самому підключити пральну машину

Насамперед потрібно відзначити, що подібну техніку можна розміщувати лише в приміщеннях, де температура не опускається нижче 3 градусів по шкалі Цельсія. Також не рекомендується ставити пральну машину під прямими променями сонця. Крім того, при розпакуванні нового пристрою обов’язково видаліть так звані транспортувальні гвинти, розташовані на задній стінці самої машини, щоб бак, розташований всередині, висів тільки на пружинах. Це необхідно для правильної роботи пристрою.

Перегляньте публікацію - Напади агресії, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Як встановити пральну машину.

Як встановити пральну машину

Ще слід подбати про те, щоб пральна машина стояла на абсолютно рівній поверхні. В іншому випадку існує ризик появи збоїв під час прання. Однак виробники сучасних пральних машин вжили заходів на випадок нерівного підлоги, забезпечивши свої вироби спеціальними регульованими ніжками. Змінюючи їх висоту, можна досить легко виставити машину в правильне положення.

Для правильної установки пральної машини на підлозі обов’язково має бути тверде покриття (кахляна плитка або лінолеум), що дозволить забезпечити гарну вентиляцію під пристроєм. Що ж стосується шлангів, то, як правило, схеми їх підключення є в інструкції, яка входить в комплект поставки пральної машини. При цьому потрібно врахувати, що ні шланги, ні шнури не повинні як-або пережиматься або перехилятися.

Перед безпосереднім включенням машини в мережу потрібно переконатися, що напруга в ній відповідає тому, яке зазначено в технічному паспорті пристрої. Варто відзначити, що не рекомендується застосовувати для підключення подовжувачі або перехідники з-за їх можливого перегріву або навіть спалаху.

Крім того, настійно рекомендується використовувати тільки заземлені розетки, оскільки існує ризик удару електричним струмом при торканні до барабану під час виймання речей. Також не варто доторкатися до корпусу машини під час її роботи в тому випадку, якщо у вашій ванній або приміщенні, де коштує пристрій, мокрий підлогу.

Щоб встановити пральну машину, необхідно знати, що підключається вона тільки до холодної води. Справа в тому, що гаряча вода містить набагато більше бруду, в результаті чого доведеться чистити фільтр, встановлений на вході в пральну машину, набагато частіше. Крім того, гаряча вода більш жорстка, а це сприяє більшій витраті прального порошку. Однак існують такі моделі машин, які підключаються до холодної і гарячої води одночасно.

Що ж стосується шланга для випуску води з машини, то його можна підключати до самої каналізаційній системі, наприклад, під раковиною, або ж просто опустити цей шланг у ванну, звідки вона сама стече в каналізацію. В останньому випадку переконайтеся, що кріплення шланга досить надійне і під напором води він не випаде з ванни і не заллє підлогу.

Радимо прочитати також

Великодні композиції своїми руками про Великодні композиції своїми руками.

Як ви змогли переконатися, для того щоб встановити пральну машину, необхідно лише поставити її на рівну поверхню, підключити до заземленої розетки і подбати про надходження і злив води. Однак якщо ви не впевнені, що зможете самостійно з усім цим впоратися, рекомендуємо звернутися за допомогою до спеціаліста. Крім того, якщо є необхідність, обов’язково викличте електрика для заземлення розеток.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>