Як встановити радіатор

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як встановити радіатор.Сьогодні жодне житло не обходиться без системи опалення, яка включає в себе радіатори. Сучасні моделі таких пристроїв мають приємний дизайн і легку вагу. Крім того, їх досить легко транспортувати. У цій статті ми розповімо, як встановити радіатор опалення.

Як самому встановити радіатор

Як правило, монтаж таких систем опалення здійснюється, коли радіатор знаходиться в спеціальній поліетиленовій упаковці, яка знімається після завершення всіх оздоблювальних робіт в приміщенні. Безпосередньо перед установкою знадобиться ввернути радіаторні пробки, а також поставити терморегулирующую і запірну арматуру. Окремо варто підкреслити, що при монтажі не потрібно допускати падіння радіатора або піддавати його якихось навантажень. Особливо це стосується алюмінієвих приладів, які останнім часом користуються великою популярністю.

Перегляньте публікацію - Відносини з одруженим чоловіком, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Щоб встановити радіатор опалення, необхідно зробити розмітку місця для кріплення кронштейнів, на яких він буде триматися. Зазвичай радіатор розміщують на висоті 12 сантиметрів від підлоги і на відстані 3-5 сантиметрів від стіни. Що ж стосується відстані від опалювального приладу до підвіконня, то воно повинне бути не менш 10 сантиметрів. Як показує практика, дотримання таких норм сприяє гарному теплообміну, а також зручності за час миття підлоги під радіатором.

Як встановити радіатор.

Як встановити радіатор

Для кріплення кронштейнів в стіні свердлиться отвори, куди встановлюються дюбелі, замість яких можна використовувати цементний розчин для закладення кріпильних деталей.

Після фіксації кронштейнів необхідно на них встановити радіатор, при цьому гаки повинні перебувати між секціями опалювального приладу. Крім того, за допомогою лінійки-рівня знадобиться виставити радіатор по горизонту, а в разі необхідності відрегулювати висоту кронштейнами.

Далі знадобиться підключити пристрій до теплопроводe, який обладнаний на верхній або нижній підводці спеціальним краном, термостатом або вентилем.

Якщо запірна арматура встановлюється на обох підводках в жодному разі не можна допускати повне перекриття радіатора, який повністю заповнений водою. Зазвичай ця арматура монтується до нижньої підводці, так як при її закриття радіатор буде залишатися заповненим водою при зливі з усього стояка.

Обов’язково потрібно відзначити, що під час експлуатації опалювального приладу запірно-регулюючу арматуру потрібно відкривати дуже повільно й плавно, щоб уникнути так званого гідравлічного удару.

Після того як радіатор встановлений, фахівці повинні провести його випробування і скласти акт введення приладу в експлуатацію. Зазвичай у цьому документі вказується дата проведення всіх необхідних випробувань, тиск і отримані результати.

Наостанок варто розповісти про те, що забороняється робити з встановленим і функціонуючим радіатором. Насамперед не можна повністю перекривати нижній і верхній вентилі. Винятками є лише випадки аварій і сервісного обслуговування. Також не можна висвітлювати повітряний клапан сірниками або ліхтарями з відкритим вогнем для видалення газоповітряної суміші. Категорично заборонено використовувати труби магістралей в якості елементів електричних ланцюгів. Крім того, не допускайте дітей до повітряним клапаном та вентилів.

Радимо прочитати також

Орхідея не цвіте: що робити? про Орхідея не цвіте: що робити?.

Як ви змогли переконатися, встановити радіатор опалення не так вже й складно, як це може здатися на перший погляд. Слід лише дотримуватися деяких інструкцій, а також дотримуватися правил техніки безпеки. Однак якщо ви не впевнені, що зможете правильно і якісно провести подібний монтаж, рекомендуємо звернутися за допомогою до фахівців.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>