Як встановити вимикач

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)

Як встановити вимикач.Якщо під час ремонту вам довелося міняти проводку, буде потрібно змінити старі вимикачі на нові. У цій статті ми розповімо, як встановити вимикач, так як робота, пов’язана з електрикою, вимагає особливого серйозного підходу і дотримання правил техніки безпеки.

Як самому встановити вимикач

Перш за все потрібно буде вибрати сам вимикач. Необхідно звернути увагу на силу струму та напруга, а також на наявність значка стандарту якості, який зазвичай знаходиться на внутрішній стороні пристрою. Слід зазначити, що електричні вимикачі розраховані на певний робочий струм, а перевантаження, у свою чергу, може стати причиною виникнення пожежі. Як правило, на упаковках вимикачів стоять знаки державних тестів про їх придатності для підключення до електричної мережі.

Перегляньте публікацію - Одна в Новий рік: що робити, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Для того щоб встановити вимикач, спочатку знадобиться повністю відключити живлення електромережі в тій частині квартири, в якій ви збираєтеся проводити монтаж. Також потрібно відзначити, що краще всього проводити подібні роботи в світлий час доби при природному освітленні, так як встановити вимикач з використанням ліхтарика досить складно.

Після відключення електрики слід встановити монтажну коробку, яка може бути виготовлена з металу або пластмаси. Діаметр таких коробок монтажних становить 69 міліметрів, а висота – 40 міліметрів. Існують різні види коробок, призначені як для порожнистих, так і для суцільних стін. Останні, як правило, роблять з бетону. У цьому випадку для кріплення монтажної коробки використовують алебастровий розчин. Порожні стіни зроблені з гіпсокартону, а кріплення коробок в них здійснюється за допомогою спеціальних лапок.

Щоб встановити вимикач, необхідно враховувати тип так званих терміналів, які представляють собою точки з’єднання дроти з самим пристроєм.

Розглянемо той випадок, коли затиск проводу відбувається торцем гвинта всередині самого терміналу. Такий спосіб вважається найбільш небезпечним, оскільки провід пережимається і часто виявляється перебитий ще до закінчення самої установки. Навіть якщо вдалося закріпити дріт досить міцно, все одно існує ризик ослаблення контакту, в результаті чого термінал почне грітися і навіть іскритися.

Як встановити вимикач.

Як встановити вимикач

Другий варіант являє собою затиск проводу без використання гвинта. Отже, проведення просто вставляється в спеціальне контактна отвір при натиснутій клавіші, при відпусканні якої він затискається. Однак цей спосіб також не вважається надійним.

Найбільш зручним і надійним способом є кріплення дроти з допомогою притискної пластини і гвинта. У цьому випадку повністю відсутній ризик затиснути або як то пошкодити провід.

Щоб встановити вимикач, для приєднання проводів слід яти клавіші і верхню кришку. Потім дроти пропускають в основу та закріплюють одним із способів, описаних вище. Ще не слід забувати про те, що встановити вимикач слід в розрив фазного дроту, який йде до патрона світильника. Робиться це для того, щоб при короткому замиканні знеструмити електромережу, а також для забезпечення безпеки при заміні патронів і ламп.

Як правило, для надійного кріплення вимикача в монтажній коробці використовуються спеціальні розпірки і гвинти, які слід вворачивать дуже обережно, щоб уникнути перекосу корпусу. Далі встановлюються клавіші. Тепер можна перевірити вимикач на працездатність, для цього включаємо живлення електромережі і пробуємо включити і вимкнути світло.

Радимо прочитати також

Ошибана: пресована флористика про Ошибана: пресована флористика.

Наостанок потрібно відзначити, що в тому випадку, якщо ви відчуваєте непевність у здатності самостійно встановити вимикач, рекомендуємо звернутися за допомогою до професійних електриків.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)
Як встановити вимикач, 10.0 з 10 (основано на 1 оцінці)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>