Як встановити витяжку

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)

Як встановити витяжку.Важко уявити сучасну кухню без витяжки, яка призначена для очищення повітря від диму, випарів і запахів. Такі прилади бувають різних модифікацій, а також вони відрізняються по способу монтажу. У цій статті ми розповімо, як встановити витяжку.

Як самому встановити витяжку

Перше, що необхідно врахувати, – висоту, на якій потрібно буде розташувати витяжку. Справа в тому, що якщо вона буде розташована занадто високо, ефективність роботи приладу знижується, у свою чергу, запахи і пар будуть залишатися на кухні. Надто низьке розташування буде заважати працювати біля плити, а також з’являється ризик загоряння жиру, який накопичується на фільтрах агрегату. Найбільш оптимальним відстанню від варочной поверхности до нижньої площини витяжки вважається 75 сантиметрів.

Перегляньте публікацію - Осіння нудьга, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Щоб встановити витяжку, слід враховувати, як буде відбуватися відведення повітря, який у більшості випадків здійснюється через вентиляційний канал. Як правило, планування квартир і розстановка меблів не завжди дозволяють проводити монтаж витяжки безпосередньо біля вентиляційного каналу, а довгі повітроводи з величезною кількістю вигинів, які також називають колінами, збільшують шумність і значно знижують ефективність роботи витяжки.

Повітроводи бувають пластиковими і гофрованими. Що стосується пластикових моделей, вони можуть бути як з круглим поперечним перерізом, так і з прямокутним. Останні є менш помітними, і їх можна пустити з навісним шафи. Щоб встановити витяжку з пластикових воздуховодом, знадобиться щонайменше три Р-образних перехідника, а також потрібно буде придбати спеціальний перехідник для вентиляційного каналу і самої витяжки. Серед переваг таких повітроводів можна відзначити відсутність шуму під час роботи приладу, а також відсутність щілин, куди може забиватися небажана бруд.

Як встановити витяжку.

Як встановити витяжку

Для установки гофрованого воздуховода, який виготовляють із полужесткого алюмінію, знадобиться так званий хомут і решітка з фітингом. Під час монтажу для визначення необхідної довжини сам повітропровід розтягують. У свою чергу, нерастянутые складки сприяють підвищенню рівня шуму при роботі витяжки. Однак гофрований повітропровід коштує значно дешевше пластикового і більш простий в установці.

Також для того щоб встановити витяжку правильно, необхідно знати, що діаметр трубопроводу повинен бути більше вивідного отвори самого приладу. В іншому випадку виникає шум значно збільшується навантаження на двигун агрегату, а також знижується продуктивність самої витяжки.

Ще варто сказати, що повітропровід не повинен бути занадто вигнутим і довгим. Необхідно враховувати, що кожен поворот труби на 90 градусів зменшує продуктивність на 10%, а вигини, що утворюють гострий кут, неодмінно призведуть до неправильного відведення повітря і перевантаження двигуна.

Встановлювати витяжку бажано після установки кухонних меблів, однак місце її розташування необхідно визначити і підготувати заздалегідь, щоб провести до нього окрему розетку. Справа в тому, що базовий шнур приладу досить короткий, і його буде недостатньо для підключення витяжки до розеток, розташованих далеко. Також шнур не повинен бути передавлений, а закріплювати його слід подалі від плити. Дуже важливо також не допустити провисання дроти.

Наостанок необхідно відзначити ряд особливостей установки витяжок в залежності від їх типів. Так звані плоскі витяжки прийнято кріпити до нижньої площини підвісних шаф або до стіни. Такі прилади мають два вихідні отвори на задній панелі і на верхній частині корпусу. Невикористаний отвір просто напросто закривається спеціальною кришкою, яка входить у комплект поставки.

Всередину підвісного шафи монтуються вбудовувані витяжки, які мають кутову планку для кріплення. У самому шафі потрібно зробити спеціальний отвір для виведення воздуховода відповідного діаметра.

Радимо прочитати також

Орхідея каттлея про Орхідея каттлея.

Декоративні і купольні витяжки вішають на стіну. Спочатку закріплюється корпус, а потім зверху встановлюється декоративний короб, завданням якого є приховування повітроводу.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)
Як встановити витяжку, 10.0 з 10 (основано на 1 оцінці)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>