Як встановити водонагрівач

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як встановити водонагрівач.Після того як ви купите бойлер, обов’язково виникне питання, як встановити водонагрівач і правильно підключити до нього труби. Також при цьому необхідно врахувати облицювання стін у ванній кімнаті для максимально надійної фіксації агрегату. Тільки на перший погляд це завдання здається досить важким. Насправді це не так, необхідно лише враховувати ряд певних моментів.

Як самому встановити водонагрівач

Спочатку необхідно вибрати місце, виходячи з габаритів придбаного бойлера. Також потрібно виміряти кріплення позаду водонагрівача, яких може бути або два або чотири, а ще обчислити мітки, де будуть знаходитися отвори під анкери в стіні. В тому випадку якщо на місці, куди ви хочете встановити водонагрівач, лежить кахельна плитка, рекомендуємо придбати спеціальне свердло, схоже на спис, призначене для сверління подібних поверхонь. Зручність його використання полягає в тому, що такий бур допомагає зберегти плитку цілою, а також уникнути небажаних сколов и трещин. Під час купівлі кріплень (анкерів) обов’язково з’ясуйте, на яку вагу вони розраховані, при цьому потрібно враховувати безліч наповненого водою бойлера.

Перегляньте публікацію - Чи потрібна родина, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Як встановити водонагрівач.

Як встановити водонагрівач

Після того як ви повісите водонагрівач на стіну, необхідно забезпечити подачу холодної води, вихід гарячої. Відразу за лічильником води потрібно встановити спеціальний трійник, який відповідає діаметру труби. До нього і буде підключена труба, яка посилає холодну воду в бойлер. На самому водонагрівачі її необхідно підключати до синього входу, який найчастіше розташований праворуч. У свою чергу на нього заздалегідь потрібно накрутити спеціальну клоччя. Спочатку вона намотується на запобіжно-сбросной клапан, а потім на кран з накидною гайкою. Потім до самого крана бойлера можна підключати трубу, яка веде до трійника.

Є один важливий момент, який обов’язково потрібно враховувати, щоб встановити водонагрівач. Якщо у вас після крана або лічильника не варто зворотний клапан, і у всім домі відключать гарячу воду, а кран її подачі в квартиру буде відкритий, вся нагріта вода потече по трубах до сусідів. Однак кран подачі можна просто перекрити, зовсім не відкривати його і користуватися водонагрівачем постійно.

Крім того, на запобіжно-стічному клапані є невеликий сбросной патрубок, на який необхідно надіти прозору трубочку, віддалено нагадує медичну крапельницю, а другий її кінець, якщо є така можливість, приєднати до каналізації. Реалізувати це можна двома способами: просвердлити невеликий отвір зверху горизонтальної каналізації і просунути трубку туди, після чого обробити місце силіконом або ж просто провести цю трубу уздовж стіни, фіксуючи її скотчем, а потім вивести у верхнє зливний отвір ванни.

Радимо прочитати також

Обрізка персика про Обрізка персика.

Підбиваючи підсумок, треба сказати, що для того щоб встановити водонагрівач, знадобиться перфоратор, свердло по плитці, дриль, розвідний ключ, рулетка з олівцем, бур по бетону, ножиці і калібратор для металопластикових труб, а також сантехнічні клоччя. Також будуть необхідні два трійника, спеціальні муфти для з’єднань труб, два крана, запобіжно-скидний клапан, ніпелі та еластична трубочка. Проте пам’ятайте, якщо ви відчуваєте якусь невпевненість у своїх силах щодо самостійного встановлення водонагрівача, настійно рекомендуємо звернутися за допомогою до фахівців. Монтаж зажадає додаткових грошових вкладень, тим не менше багато фірм дають гарантію на установку. Це говорить про те, що бойлер буде працювати правильно і довго.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>