Як встановити змішувач

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як встановити змішувач.Під час капітального ремонту ванної кімнати обов’язково виникне питання, як встановити змішувач, який потрібно попередньо вибрати. Що ж стосується безпосередньо процесу монтажу змішувача, то він не являє собою нічого складного.

Як самому встановити змішувач

Насамперед необхідно встановити на труби підведення води спеціальні фільтри для механічного очищення, якщо вони до цього не були встановлені. Як правило, такі фільтри ставлять на першому етапі робіт під час прорізання пазу стін і розведення труб. Цей етап є дуже важливим, оскільки фільтри запобігають попаданню в воду різних домішок, які можуть порушити роботу змішувача і навіть зламати його.

Перегляньте публікацію - Психологічна війна, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Щоб встановити змішувач, знадобиться пара розвідних ключів, робоча ширина яких понад 32 міліметрів. Також будуть необхідні великі пасатижі, кілька гайкових ключів-шестигранників. Якщо буде потрібно знімати старий змішувач, знадобиться газовий ключ. Вінілова изолента захистить деталі, покриті нікелем, від небажаних подряпин. Її потрібно намотати або на самі деталі, або на губки ключів в 2-3 шару для більшої надійності.

Як встановити змішувач.

Як встановити змішувач

Як правило, у хороших змішувачів деталі збираються без застосування інструментів. Єдине, що може знадобиться, – піджати дещо які гайки розвідними ключами. У комплекті поставки пристрою обов’язково повинні бути всі необхідні силіконові і гумові прокладки для ущільнення стиків між деталями. Безпосередньо підключати до трубопроводу здійснюється за допомогою спеціальних накидних гайок, а також перехідників.

Для герметизації різьби рекомендуємо використовувати льняну клоччя або ФУМ стрічку, який намотується на саму різьблення таким чином, щоб різьблення гайки йшла по напрямку намотування стрічки. Зазвичай достатньо п’ятнадцяти витків.

Для того щоб встановити змішувач максимально надійно, особливу увагу слід звернути на з’єднання. Справа в тому, що дуже часто буває складно точно встановити відстань між висновками трубопроводу і накидними гайками, тому використовують ексцентрикові перехідники.

Ущільнення між накидною гайкою та великий різьбленням здійснюється за допомогою гумової прокладки, тому ні в якому разі не можна затягувати гайки до кінця. Рекомендуємо спочатку затягнути її рукою, а потім зробити ще пів-обороту ключем. Для перевірки надійності з’єднання досить просто відкрити воду. Якщо з-під гайок буде сочитися вода, їх слід трохи підтягнути.

Також варто сказати про можливості використання декоративних накладок, призначених для закривання місць врізки змішувача в водопровід. Встановлювати їх слід на перехідники прикручування до самого змішувача.

Щоб встановити змішувач безпосередньо до умивальника, ексцентрикові перехідники не потрібні. Як правило, у такому випадку з’єднання проводяться гнучкими шлангами.

Наостанок варто сказати, що при монтажі змішувача не потрібно поспішати. Спочатку обов’язково обміркуйте всю послідовність дій. Ще можна попередньо спробувати закрутити ексцентрики без використання ущільнювача. Крім того, перед роботою обов’язково закрийте тканиною умивальник і ванну. Справа в тому, що інструменти і сам змішувач досить важкі, і, впавши, можуть завдати значного збитку, наприклад, відколоти емаль або навіть розбити фаянс.

Радимо прочитати також

Вирощування пекінської капусти про Вирощування пекінської капусти.

Також потрібно відзначити, що якщо ви відчуваєте невпевненість у своїх силах або у вас просто немає необхідного інструменту, радимо звернутися за допомогою до професійного сантехніка.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>