Як вставити замок

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (2 голоси)

Якщо під час ремонту ви збираєтеся міняти двері, врахуйте, що вони будуть поставлятися без замка. Отже, встановити його вам потрібно самостійно. У цій статті ми розповімо, як вставити замок у двері.

Як самому вставити замок в двері

Що стосується інструменту, то обов’язково знадобиться викрутка, а також дриль і стамеска для створення пазів в двері і одвірку. З витратних матеріалів будуть необхідні лише шурупи для кріплення замка. Крім того, для розмітки візьміть м’який олівець і шило.

Перегляньте публікацію - Ідеальні відносини: чи можливі вони?, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Насамперед необхідно вибрати місце для встановлення замка на самій двері. Це слід зробити таким чином, щоб замок є розташовувалася на зручній висоті. Далі потрібно докласти сам замок до торця дверей і відзначити олівцем місце паза для корпусу замку. Як правило, більшу частину такого отвори висвердлюють з допомогою дрилі, а потім вирівнюють внутрішні стінки стамескою. Для дриля постарайтеся підібрати свердло, діаметр якого буде трохи більше ширини замку, таким чином на створення паза піде найменшу кількість часу. Глибину отвори слід регулювати періодичної вставкою корпусу замку в паз.

Щоб вставити замок, також знадобиться зробити в торці двері невелике поглиблення для планки замку. Після того, як замок щільно «сяде» в гніздо, необхідно відзначити місце отвору під так званий циліндровий механізм: слід докласти корпус замка до дверей і з допомогою шила відзначити контур майбутнього отвору, однак свердлити його необхідно зі зрушенням 2-3 сантиметри, враховуючи товщину планки замку.

Якщо у замку є язичок засувки, необхідно просвердлити додатковий отвір у двері для стрижня, на який кріпляться ручки.

Далі не буде зайвим змастити всі рухомі частини замку технічним вазеліном або солідолом, однак у жодному разі не можна піддавати змащуванні циліндровий механізм. Тепер вставляємо замок в паз і кріпимо його за допомогою шурупів. Тут варто відзначити, що для більшої надійності свердлити отвори для цих шурупів найкраще на глибину, що на третину менше самого кріпильного виробу, таким чином встановлення замка буде більш надійним і довговічним.

Як вставити замок.

Як вставити замок

Також під час монтажу постарайтеся не стягувати циліндровий механізм. Якщо ж це сталося, достатньо просто трохи розширити ширину отвори для замка.

Щоб вставити замок, в самому кінці знадобиться зробити відповідні пази, в які будуть сходити ригель і язичок засувки. Для цього їх торці змащуються яких-небудь красящимся речовиною, після чого двері закривається на ключ. У результаті повинні вийти відбитки на дверній коробці, де будуть робитися отвори. Глибина канавок повинна дорівнювати довжині виходячих частин язичка засувки і ригеля.

Крім цього, знадобиться зробити невелике поглиблення для розміщення запірної планки. Спочатку робимо розмітку: додаємо цю планку до одвірка таким чином, щоб віконця збіглися з зробленими пазами. Після цього олівцем очерчиваем контур. Коли виїмка готова, просвердлюємо отвори для шурупів і прикручуємо запірну планку.

Радимо прочитати також

Як вибрати дзеркальну камеру про Як вибрати дзеркальну камеру.

Як ви змогли переконатися, для того щоб вставити замок, не потрібні якісь певні знання і навички, достатньо лише вміти користуватися дрилем, стамескою і викруткою. Однак якщо ви не впевнені, що зможете правильно виконати подібний монтаж, рекомендуємо звернутися за допомогою до професійних теслів або до ремонтних бригад.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (2 голоси)
Як вставити замок, 10.0 з 10 (основано на 2 оцінках)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>