Як закріпити ванну

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Ванну по праву можна вважати найважливішим елементом ванної кімнати. Незважаючи на те, що останнім часом багато людей встановлюють душові кабіни, знаходяться ті, хто віддає перевагу прийняттю ванн. Однак слід пам’ятати, що вона повинна бути правильно і надійно встановлена. У цій статті ми розповімо, як закріпити ванну.

Як надійно закріпити ванну

Кріплення багато в чому залежить від матеріалу виготовлення резервуару. Ванни бувають чавунні, сталеві та акрилові. Перші володіють рядом переваг. Ванни з чавуну довговічні і досить довго зберігають тепло. Проте вони володіють великою вагою, і далеко не кожна поверхня підлоги здатна витримати важкий резервуар, особливо це стосується кахельної плитки. Щоб закріпити ванну, зроблений зі сталі, необхідно спорудити для неї спеціальний подіум. Його роблять з цегли. На такому подіумі ванна стоятиме дуже стійко і міцно, при цьому буде повністю відсутні викачуючий резервуару.

Перегляньте публікацію - Як відповісти на комплімент, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Що ж стосується сталевих ванн, то вони значно дешевше чавунних, однак мають ряд недоліків. Передусім до них відноситься високий рівень шуму, що видається наливающейся водою. Щоб приховати такий недолік, досить просто обробити ванну зовні шпаклівкою. Крім того, така процедура допоможе резервуару набагато довше тримати тепло. Щоб закріпити ванну такого типу зазвичай використовуються спеціальні металеві ніжки. Однак слід зазначити, що такий спосіб фіксації не завжди надійний, і ванна може з часом просто напросто почати розгойдуватися. У такому випадку краще всього вчинити так само, як і з чавунними ваннами – побудувати спеціальний подіум для більшої надійності.

Як закріпити ванну.

Як закріпити ванну

Окремо варто розповісти про акрилових ваннах. Вони мають ряд позитивних якостей. Такі ванни дуже довго зберігають тепло, не слизькі, крім того, ванни з акрилу мають приємний естетичний вигляд. Їх Єдиний недолік – низька міцність. Справа в тому, що такі резервуари мають дуже гнучке дно, яке легко може зламатися під вагою важкого людини. Щоб закріпити ванну з такого матеріалу, використовують спеціальні металеві каркаси, які виготовляються в залежності від розміру та форми самого резервуару. Зазвичай такі конструкції з металу поставляються разом з ванною. Також їх використання сприяє гарній стійкості.

Наостанок варто розповісти про загальні принципи кріплення ванни, незалежно від матеріалу, з якого вона виготовлена. Труби зливу зручніше кріпити до резервуару, коли він лежить на одному боці, а не варто в звичному положенні. Тільки після приєднання зливу ванну можна встановлювати на ніжки або подіум. Далі необхідно посунути її як можна ближче до стін приміщення.

Також необхідно відзначити, що під ніжки ванни слід покласти невеликі дерев’яні бруски для того, щоб утворився невеликий нахил у бік зливу. В іншому випадку у ванній постійно буде накопичуватися вода. Після того як відрегулюєте резервуар по висоті і закріпіть його, знадобиться закрити щілини між стінами й бортами ванни. Як правило, для цього використовують цементний розчин або спеціальну замазку. Потім поверх цього герметизуючого шару слід покласти керамічний або пластиковий бортик.

Радимо прочитати також

Як вибрати намет про Як вибрати намет.

В тому випадку, якщо ви не впевнені, що зможете самостійно правильно закріпити ванну, рекомендуємо звернутися за допомогою до фахівців.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>