Як заливати бетон

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як заливати бетон.Якщо ви вирішили самостійно побудувати невелику будівлю на своїй земельній ділянці, вам обов’язково потрібно знати, як заливати бетон, так як саме цей матеріал використовується для створення фундаменту майбутньої споруди.

Як правильно заливати бетон

Для початку вам знадобиться придбати достатню кількість цементу і піску. Сам по собі бетон являє собою цементно-піщаний розчин, змішаний в певних пропорціях. Як правило, для заливки фундаменту використовують співвідношення цементу до піску 1:4.

Перегляньте публікацію - Як відповісти на образу, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

При купівлі цементу обов’язково зверніть увагу на його марку, яка повинна бути не нижче 500. Для розрахунку необхідної кількості цементу і піску слід врахувати, що для отримання одного кубічного метра розчину йде 4 мішка цементу. Будьте дуже уважні при розрахунку.

Перед готуванням розчину обов’язково як слід просійте пісок. Для цього можна використовувати спеціальне будівельне сито із гніздами, розмір яких не більше 10 міліметрів. Якщо у вас такого сита немає, можна використовувати сітку від старої ліжка, яку потрібно встановити вертикально. Далі просто блок у утворенні лопатою на сітку пісок. Таким чином зі зворотного боку сітки буде утворюватися насип з просіяного піску.

Розчин слід змішувати в якій-небудь великої ємності в безпосередній близькості від котловану, який потрібно буде попередньо вирити для облаштування фундаменту. В іншому випадку у вас піде на заливання бетону дуже багато часу, оскільки доведеться носити його у відрах від ємності до котловану.

Як заливати бетон.

Як заливати бетон

Якщо є можливість, рекомендуємо користуватися спеціальною мобільного бетономішалкою, яку можна знайти в будь-якому будівельному магазині або взяти в оренду. Такі пристрої дуже зручні в експлуатації, так як їх легко транспортувати і нахиляти, щоб заливати бетон у котлован.

Окремо варто розповісти про армуванні. Для влаштування фундаменту обов’язково потрібно використовувати арматуру, в якості якої підійдуть спеціальні стрижні або сталевий дріт з великим перетином. Крім того, для армування можна використовувати практично будь-які металеві предмети: куточки, труби, прутки, швелери і так далі. Особливу увагу слід приділити армуванню кутів, оскільки саме ця частина фундаменту повинна бути досить міцною. В іншому випадку на кутах будуть з’являтися відколи. Арматуру необхідно укладати поетапно: спочатку заливається один шар фундаменту з арматурою, а потім накладається новий.

Ще не слід боятися наливати в котлован багато води. Завдяки воді розчин стане більш щільним, що дозволить йому більш міцно і надійно облягати арматуру фундаменту. Після того як залитий останній стрічковий шар, необхідно зверху насипати невеликий шар (1-2 міліметра) сухого чистого цементу. Тепер потрібно дочекатися, поки фундамент повністю висохне, після чого можна переходити до викладання цоколя.

Радимо прочитати також

Як вибрати вудку про Як вибрати вудку.

Як ви змогли переконатися, заливати бетон для фундаменту не так вже й складно, як це може здатися на перший погляд. Головне – наявність достатньої кількості цементу, піску і води, а також необхідних інструментів. Крім того, краще виконувати таку роботу не самостійно, а покликати одного-двох осіб. Справа в тому, що просівання піску і розмішування розчину представляють собою досить тривалі й трудомісткі процедури. Однак якщо ви не впевнені, що зможете самі виконати всі описані вище дії, рекомендуємо звернутися за допомогою до фахівців.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>