Як зміцнити фундамент

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як зміцнити фундамент.Досить часто на стінах будинків можуть з’являтися помітні тріщини різного розміру. Саме по собі це явище не страшно, однак воно говорить про те, що фундамент починає просідати. Краще всього зупинити таку деформацію на перших стадіях її утворення. У цій статті ми розповімо, як зміцнити фундамент.

Як самому зміцнити фундамент

Спочатку необхідно з’ясувати причину, по якій відбувається осідання нижній частині будівлі. Причин може бути декілька: різна щільність ґрунту під будівлею по всьому периметру фундаменту, підмивання фундаменту, а також будівництво будинку з використанням двох різних типів фундаментів. У літній час можна зробити так звану вибірку ґрунту. Просто візьміть кілька зразків землі з різних точок у підстави самої будови. Потім порівняйте взятий грунт по складу і вологості.

Перегляньте публікацію - Маніпулювання чоловіком, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

на певній ділянці земля не щільна і при цьому злегка сирувата, це говорить про те, що фундамент схильний до розмиття ґрунтовими водами. Також вимивання дуже часто відбувається з-за поломок каналізаційної системи або неправильної роботи системи водопостачання. У такому разі слід перевірити вказані вище комунікації на наявність несправностей. Якщо такі будуть виявлені, необхідно зробити дренаж фундаменту з допомогою труб або спеціального каналу, укріпленого бетонної заливкою.

Як зміцнити фундамент.

Як зміцнити фундамент

Якщо ж на всій ділянці, на якій стоїть будинок, грунт досить сухий, але при цьому має різну щільність, це також є причиною осідання фундаменту, так як відбувається нерівномірне просідання землі. Зазвичай, щоб зміцнити фундамент, у такому випадку необхідно збільшити його опорну площа. Знадобиться розкопати основа будови і підвести під нього арматуру, яку слід потім залити бетоном. Також необхідно залити і її виступають краю для досягнення максимальної надійності і збільшення площі для опори.

Як правило, таким чином повністю перерозподіляється навантаження, і осідання фундаменту зупиняється. Таку процедуру необхідно виконати не тільки в місці утворення тріщин, але і по всьому периметру будівлі для того, щоб запобігти просідання з боку, де в даний момент спорудження варто правильно.

Щоб зміцнити фундамент, що представляє собою комбінацію двох окремо виконаних фундаментів, необхідно, крім зазначених вище дій встановити ще додатковий пояс арматури по всьому периметру будівлі і таким чином зробити загальну стяжку.

Також потрібно сказати, що утворилися тріщини в стінах необхідно закрити цементним розчином. Крім того, такі ін’єкції розчину можна робити і під підшивку самого фундаменту, якщо він має тріщини і порожнечі.

Існує ще один спосіб зробити фундамент більш міцним. Він полягає у використанні так званих виброштамповочных паль. Однак цей метод вважається найдорожчим, так як вимагає наявності спеціального устаткування. Зазвичай такі палі використовують у разі будівництва ще одного поверху або при створенні яких-небудь ще додаткових навантажень на спорудження.

Радимо прочитати також

Новорічний декупаж пляшок про Новорічний декупаж пляшок.

Наостанок потрібно відзначити, що процедуру зміцнення фундаменту краще довірити професійним будівельникам, оскільки це питання має велику кількість деталей і нюансів. Також не буде зайвим виклик інженера-будівельника для оцінки осідання і консультації, так як фахівець зможе точно встановити причину виникнення проблеми і вибрати найбільш оптимальний спосіб її вирішення.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>