Як зробити книжкову полицю

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як зробити книжкову полицю.Після ремонту дуже часто виникає питання про розміщення в кімнаті різних речей, у число яких входять книги. У цій статті ми розповімо, як зробити книжкову полицю. Зрозуміло, можна купити готові полиці в магазині, однак не завжди такі полки підійдуть за габаритами для установки в приміщенні.

Як самому зробити книжкову полицю

Насамперед знадобиться ДВП або фанера товщиною 5 міліметрів, також будівельні дошки товщиною від 15 до 20 мм і шириною 30 сантиметрів. З витратних матеріалів будуть необхідні саморізи діаметром 2 мм і довжиною 1,5 сантиметра, меблеві шурупи, довжина яких складає 5-6 сантиметрів, а товщина – 5 міліметрів. Також знадобиться самоклеюча декоративна плівка. З інструментів потрібно узяти: ножівку, дриль, наждаковий папір, викрутку і плотницький косинець. Крім того, потрібно строго дотримуватися правила техніки безпеки при роботі з інструментами.

Перегляньте публікацію - Як стати гарною дружиною, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Щоб зробити книжкову полку, спочатку потрібно переконатися, що дошки не мають будь-яких відколів, вм’ятин або сучків. Прикладіть косинець до бічній стороні дошки і олівцем проведіть лінію надпила. Потім візьміть ножівку і розпиляєте дошку чітко за накресленої лінії. Тепер поставте дошку надпиленным торцем на підлогу і відміряйте необхідну висоту, зробіть позначку олівцем і знову відпиляйте частина дошки. Далі з другої дошки зробіть ще одну таку ж деталь. В результаті ми отримаємо бічні стінки майбутніх полиць. Також варто відзначити, що відпиляні торці слід ретельно обробити наждаковим папером, щоб вони стали гладкими і рівними.

Далі від необхідної довжини полиці відніміть подвійну товщину бічної стінки, а потім позначте на дошці лінії надпила. Таким же чином виготовте потрібну кількість горизонтальних деталей.

Як зробити книжкову полицю.

Як зробити книжкову полицю

Тепер від торців бічних стінок відмітьте відстань, яка дорівнює половині товщини дошки, і з допомогою трикутника й олівця прочертіть лінії по всій ширині дошки. Після цього на відстані 5 сантиметрів від бічних сторін зробіть позначки. Це будуть центри отворів для кріплення горизонтальних дощок до бічних деталей. Потім за допомогою дрилі і свердла, діаметр якого трохи менше діаметра шурупів, просвердлити наскрізні наскрізні отвори. Тепер горизонтальні деталі можна закріпити за допомогою шурупів.

Наступне, що потрібно зробити, – просвердлити отвори в бічних стінках для фіксації полиць, а також зробити отвори в торцях горизонтальних деталей. Глибина останніх повинна бути дорівнює довжині шурупа мінус товщина дошки. Потім за допомогою викрутки закрутіть шурупи в зроблені отвори.

Тепер, коли полку майже готова, кладемо всю конструкцію, що вийшла на фанеру або ДВП і очерчиваем її олівцем по зовнішньому контуру. За отриманою лінії випилюємо заготівлю і обклеиваем її самоклеїться папером. Далі потрібно з тильного боку рамки прикрутити задню стінку з допомогою саморізів. Тепер полку готова до експлуатації: її можна встановити на потрібне місце і приступити до розстановці книг.

Варто відзначити, що якщо ви хочете, щоб фіксація шурупів була більш надійна, рекомендуємо перед вкручиванием капнути в отвір одну краплю клею ПВА.

Радимо прочитати також

Як зробити маску для Хеллоуїна? про Як зробити маску для Хеллоуїна?.

Як ви змогли переконатися, зробити книжкову полицю своїми руками досить просто. Достатньо лише мати необхідний інструмент та матеріали. Однак якщо ви не впевнені, що зможете правильно виконати всі наведені вказівки або у вас немає достатніх навичок роботи дрилем або ножівкою, рекомендуємо звернутися за допомогою до професійних теслів.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>