Яку ванну краще вибрати сталеву, акрилову чи чавунну

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)

Питання про те, яку ванну краще вибрати виникає практично у всіх, хто затіяв капітальний ремонт у санвузлі. Сьогодні на ринку представлено досить багато варіантів ванн з трьох матеріалів: акрил, чавун і метал.

Яку ванну краще вибрати сталеву акрилову чи чавунну: відгуки

У металевих ванн, хоча і є свої переваги порівняно з іншими видами матеріалів (наприклад, ціна і вага), але вони не заповнюють всіх недоліків (низький рівень шумопоглинання, відносно нетривалий термін служби). Тому на них ми зупинятися не будемо, а перейдемо до чавунних і акрилових ванн як найбільш популярних останнім часом.

Перегляньте публікацію - Види психологічної допомоги, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Яку вибрати чавунну ванну

Чавунні ванни, хоча і з’явилися у всьому світі достатньо давно, як і раніше залишаються досить популярними. Що й не дивно, адже вони володіють такими перевагами як низька ціна, простота в експлуатації, а також довговічність. Головними ж їх недоліками є велика вага, простота форм, а також складність в установці і ремонті.

Через складний процес виготовлення більшість чавунних ванн мають досить просту прямокутну форму, яка у різних моделей відрізняється лише деталями. При цьому їх довжина може істотно варіюватися від зовсім коротких (як правило, італійського виробництва) – від 100 сантиметрів і до подовжених (Росія, Франція) – 170-180 сантиметрів.

Яку ванну краще вибрати сталеву акрилову чи чавунну: відгуки.

Глибина ванни також може змінюватись, проте не так сильно – від 40 до 50 сантиметрів, на відміну від ширини, яка, практично завжди складає 70 сантиметрів. Головне, на що слід звернути увагу при виборі чавунної ванни, це якість її лиття і емалевого покриття. При низькій якості лиття на зовнішніх стінках ванни можна помітити сліди, шорсткості та інші дефекти.

В той же час високоякісні ванни характеризуються рівними краями і плоскими кутами. Варто зазначити, що деякі виробники додатково покривають зовнішні стінки своєї продукції порошковою емаллю, що істотно підвищує термін служби ванни в цілому. Також прискіпливо слід вивчити якість емалі, що покриває внутрішні стінки ванни.

Яку ванну краще вибрати

Справа в тому, що відколи й тріщини на покритті неможливо відреставрувати, а в подальшому від пошкодженого місця руйнування може поширитися і на сусідні ділянки, що може викликати відшарування самої емалі. Таким чином, якщо ви не знаєте яку вибрати ванну, відгуки можуть допомогти тільки визначитися з фірмою, а от якість продукту вам доведеться оцінювати самим.

Яку акрилову ванну вибрати

Головними перевагами акрилових ванн, порівняно з іншими, є мала вага, різноманіття форм і простота в експлуатації та ремонті. Акрил за своїми характеристиками дуже близький до пластику, який покривається захисним шаром армування. Саме цим зумовлені його позитивні і негативні якості. Завдяки тому, що ванни з даного матеріалу видуваються, їм можна надати будь-яку форму і колір.

У той же час під напором води без належного захисту така ванна може просто луснути. Тому рекомендується встановлювати її на міцний каркас, а не на ніжки, як, наприклад, встановлюють чавунні ванни. Також дуже багато залежить від того, якої фірми вибрати ванну, не варто піддаватися на низькі ціни і кричущу рекламу – це не той товар, на якому варто економити.

Радимо прочитати також

Вирощування бегонії з насіння про Вирощування бегонії з насіння.

Найважливішим, на що варто звернути увагу при придбанні ванни з акрилу, – товщина листа, з якого вона виготовлена: вона не повинна бути менше 5 міліметрів. Не варто забувати і про армування, оскільки воно захищає акрил від деформації під напором води. Якісна ванна легко може витримати падіння металевого предмета, крім того, її досить легко відновити за допомогою спеціального ремонтного комплекту.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)
Яку ванну краще вибрати сталеву, акрилову чи чавунну, 10.0 з 10 (основано на 1 оцінці)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>