Браслети з полімерної глини своїми руками

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Браслети з полімерної глини своїми руками.Виготовлення браслетів своїми руками дозволяє отримувати гарні оригінальні вироби, унікальні у своєму роді. При цьому дуже широкі можливості для творчості відкриває полімерна глина (пластика): з неї браслети робити легко і цікаво. Про те, як можна зробити браслети з полімерної глини своїми руками, розповість YakProsto.com.

Як зробити браслети з полімерної глини

Браслети з полімерної глини виготовляються самими різними способами. Один з найпростіших варіантів – зібрати браслет з однакових намистин будь-якого розміру і форми. Намистини при цьому можуть бути однотонними, так і різнокольоровими («мармуровими»).

Перегляньте публікацію - Як вибрати ванну, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Якщо потрібен більш незвичайний браслет з полімерної глини, то як його елементів можна використовувати мініатюрні вироби, що імітують, наприклад, випічку (печиво, шматочки торта, кекси, пончики), посуд (чашки, блюдця), всілякі ягоди і фрукти, квіти. Крім того, з полімерної глини можна зробити елементи браслета, які імітують природні камені.

Варіанти виготовлення браслетів своїми руками з пластики обмежуються лише фантазією: існує безліч технік, які дозволяють добиватися самих вражаючих результатів. Однією з таких технік є техніка мокуме гані.

Браслет з полімерної глини в техніці мокуме гані

Мокуме гані – це техніка, яка використовується при роботі з полімерною глиною, яка спочатку застосовувалася для виготовлення зброї в древній Японії. Така техніка дозволяє отримати дуже красивий малюнок, схожий на текстуру дерева, а також інші гарні візерунки.

Алгоритм роботи в техніці мокуме гані при виготовленні браслетів з полімерної глини досить простий. Потрібно взяти глину декількох кольорів на власний розсуд, а також глину двох контрастних кольорів, як правило, це білий і чорний. Потрібно також зубочістка, звичайна ручка, гострий канцелярський ніж.

Шматочки різнокольоровою глини слід скласти поруч один з одним (щільно), попередньо трохи їх розім’яв для більшої пластичності. Отриманий брусочок слід розкачати в тонкий пласт.

Браслети з полімерної глини своїми руками.

Браслети з полімерної глини своїми руками

З білої і чорної полімерної глини потрібно розкачати пласти такого ж розміру і товщини, як і кольоровий. Білий шар потім потрібно покласти на чорний, а кольоровий – на білий. Далі складені разом пласти полімерної глини слід акуратно згорнути в рулетик.

Готовий рулетик необхідно злегка стерти з торців, а потім за допомогою зубочистки або ручки (або будь-якого іншого подібного предмета) зробити в ньому отвори різного розміру в будь-якому бажаному порядку.

Рулетик полімерної глини слід після цього трохи стиснути з усіх боків, а потім нарізати на пластинки товщиною 3-5 мм: зріз виконується уздовж більш довгої сторони. На отриманих платівках можна бачити красивий абстрактний візерунок.

За допомогою канцелярського ножа або спеціальних форм з платівок вирізаються бажані елементи для браслета: форма і розмір їх можуть бути будь-якими. При бажанні з отриманих платівок також можна зробити намистини.

У заготівлях за допомогою голки і зубочисток робляться отвори. Запікати намистини потрібно в духовці, згідно з інструкцією на упаковці полімерної глини.

Техніку мокуме гані при виготовленні браслетів своїми руками з полімерної глини можна застосувати не тільки для створення гарних намистин. У цій же техніці можна зробити і чудовий «суцільний» браслет.

Для цього після нарізування згорнутого рулетика з полімерної отримані пласти потрібно підрізати канцелярським ножем так, щоб по довжині пласт трохи перевищував окружність зап’ястя, а ширина дорівнювала його бажаної ширині браслета. Отриману заготовку обернути навколо пляшки відповідного діаметра і в такому вигляді запекти в духовці.

Радимо прочитати також

Як позбутися від запаху поту про Як позбутися від запаху поту.

Браслет з полімерної глини своїми руками готовий!

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>