Коли збирати гриби

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Коли збирати гриби.Якщо ви сумніваєтеся в тому, чи можна вже збирати гриби, пам’ятайте, що гриби з’являються ще ранньою весною. Коли збирати гриби, щоб гриби були стовідсотково безпечними і якісними? Можна прямо зараз. Головне, розбиратися в грибах і знати, який гриб в який час з’являється, щоб не переплутати його з отруйним побратимом.

Коли можна збирати гриби

Якщо ви не знаєте, коли збирати гриби, значить ви просто не знаєте, які саме гриби ростуть в лісі в певний період. Спочатку розглянемо літо: червень, липень і серпень – це прекрасні місяці для збору найсмачніших популярних грибів.

Перегляньте публікацію - Як зробити опалубку, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

В червні найімовірніше виявити в лісі підберезники й маслюки. Вони ростуть до самої осені, але грибники люблять збирати їх на початку літа. Крім того, червень багатий на сироїжки і літні опеньки.

У сосновому або дубовому лісі дуже поширений білий гриб. Він зазвичай з’являється наприкінці червня. Білий гриб запаху не має, тому новачки грибного справи сумніваються: чи хороший це гриб? Якщо гриб має темно-буру капелюшок, білу ніжку з бурим відтінком і щільну м’якоть – це білий гриб. А пахне він в сухому вигляді, і пахне так, що аромат нестерпно апетитний.

Коли збирати гриби для соління і маринування? Можна починати з кінця июля.В тінистих лісах наприкінці червня дуже багато лисичок і підосиновиків. Ці гриби прекрасні для засолки. На галявинах і узліссях можна знайти багато шампіньйонів. Наприкінці червня сироїжки збільшують свій «асортименти». Ви можете виявити в лісі прекрасний кольоровий килим з різнокольорових капелюшків сироїжок. Зустрічаються в лісі в такий час ще свинушки і горькуши.

Коли збирати гриби.

Липень – місяць врожаю груздів. Груздь – прекрасний варіант для соління, особливо жовтий. Подгруздки білі теж дуже гарні в маринуванні і солінні. З’являються в липні волжанки і білявки, які нічим не поступаються груздю. Можете порадувати себе смаковими якостями рижиков, яких дуже багато можна зібрати в липні. Рижики прекрасні в кулінарії. З них виходять приголомшливі грибні страви.

Кінець серпня – це самий багатий на гриби сезон. У серпні вам вже точно не доведеться думати, коли збирати гриби. Можна це робити весь серпень і початок вересня. Актуальними для збору залишаються всі вищеперелічені гриби, але не збирайте перерослые. Якщо літо видалося дощовим, то гриби просочуються водою і стають непридатними для вживання. Не варто сушити такі гриби, вони все одно втрачають свої смакові якості і починають виділяти небезпечні токсини. В їжу придатні молоденькі гриби, свіжі, не покусані комахами. Якщо гриб червивый – викидайте його сміливо. Крім того, шанобливо ставитися до дарів природи. Збираючи гриби, пожалійте грибницю: акуратно зрізайте гриб ножем у підстави і в жодному разі не витягуйте з землі.

Радимо прочитати також

Шишки після уколов про Шишки після уколов.

Тепер ви знаєте, коли збирати гриби. Що ж, не зволікайте. Кінець червня – прекрасний час для збору молодих грибів, придатних для смачних страв. Поки ще можна потішити себе вишуканою грибний їжею, а вже інші два місяці сміливо соліть і маринуйте, але будьте обережні: не пізнавши гриб, краще не зрізайте його. Ставитеся до грибів з обережністю, адже гриб – дуже підступний продукт.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>