Пастки для риби

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 5.5/10 (2 голоси)

Пастки для риби.Риба – істота хитро і заповзятлива. Ви можете двоє діб дивитися на поплавок у воді, а він і не буде рухатися. Все тому, що рибу так просто голими руками не візьмеш. Саме тому існують спеціальні пастки для риби, завдяки яким можна хоча б на 50-60% бути впевненим у вдалій ловлі.

Як зробити пастку для риби

Отже, пастки для риби корисніше робити самим. По-перше, виробляються навички завзятого рибака, по-друге – такі пастки легше потім змінити, якщо вони виявилися неміцними або недостатньо ефективними. Втім, рибалки тільки саморобними пастками і користуються. Пропонуємо вам кілька способів зробити пастку для риби власноруч.

Перегляньте публікацію - Як зняти стару фарбу з дерева, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Пастка для риби з пластикової пляшки

Необхідно відрізати 20 см горловини пластикової пляшки. Відрізану частина вставляємо в корпус пляшки так, щоб горлечко, де закручувалася пробка, розташовувалося перпендикулярно дну пляшки. По краях обрізаного корпусу робимо дірочки і протягуємо крізь них мотузку. Усередину кладемо наживку, комаха або щось блискуче. Таким чином, рибка попадається не на гачок, а разом з водою потрапляє в пляшку через горловину. Ловиться, звичайно ж, дуже дрібна рибка, але за годину можна таких натягати до 10-15 штук, чого вистачить на вуха або на засолення.

Пастка з гілок

Все дуже просто. Перекриваємо ділянка річки гілками і палицями, орієнтуючись на місце, де високі трави і корчі. Постарайтеся організувати цю пастку таким чином, щоб вона не виявилася проти течії. Можете насипати туди підгодовування, яку не варто для такого випадку купувати, а можна швидко виготовити самостійно. На морі, у скелястого берега, пасткою можна вважати природну заплаву, але підгодовування теж не завадить.

Пастка з ліщини

Ви запитаєте, чому саме ліщина використовується для такої пастки? Все тому, що деревина ліщини дуже міцна, еластична. Краще, звичайно, зняти кору з гілок, які ви будете використовувати. Дайте гілках підсохнути, а після зігніть їх обручі і закріпіть мотузкою. Простіше кажучи, обмотайте готовий обруч мотузкою так, щоб коло не розпався. Зробіть кіл 6-8, при цьому один повинен бути найбільшим в діаметрі, а всі інші – попарно менше в 1,5-2 рази. Тепер візьміть прямі гілки і прив’язуйте їх поступово до обручам, пов’язуючи кола між собою. Таким чином ви робите основний каркас. Ретельно зв’яжіть гілки з обручами так, щоб у вас вийшло незбиране закрите споруда. Не забудьте залишити невеликий отвір, щоб риба могла проникнути в пастку. Для цього відкритий край необхідно заузить, залишивши невелику дірку для риби.

Пастки для риби.

Не розраховуйте на те, що риба попадеться особливо велика. По-перше, все залежить від отвору, що ви залишаєте ходовим. Але велика риба запливає в пастки рідко, в основному мальок, який відбивається від косяка.

Радимо прочитати також

Фітнес для схуднення про Фітнес для схуднення.

Пастки для риби небезпечні тим, що таким чином виловлюється що підростає риба. Задумайтеся, перш ніж займатися подібним браконьєрством. Не всі рибалки використовують такі пристосування, тому як пастка для риб іноді псує весь настрій рибного місця. Але якщо вже вам дуже хочеться спіймати хоч що-небудь на уху, то така пастка в самий раз.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 5.5/10 (2 голоси)
Пастки для риби, 5.5 з 10 (основано на 2 оцінках)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>