Троянди з полімерної глини

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 5.0/10 (1 голос)

Троянди з полімерної глини.З полімерної глини можна робити різні прикраси. З нею набагато легше працювати, ніж із холодним фарфором, з якого виходять дуже красиві квіти. Полімерна глина підходить для виготовлення як різних прикрас, так і простих кольорів, які потім ви можете збирати в букети. Великою популярністю користуються троянди з полімерної глини. Наш сайт розповість вам, як зробити троянду з полімерної глини.

Виготовлення троянд з полімерної глини

Якщо ви тільки починаєте працювати з полімерною глиною, вам не варто відразу ж приступати до виконання складних або дрібних квітів. Звичайно, дуже хочеться зробити сережки з полімерної глини або будь-яку іншу прикрасу, але для виконання дрібних елементів потрібна практика. Тому краще почати з досить великих квітів. Ви можете збирати квіти в красиві букети. Кожен раз можете спробувати виконувати все більш складні конструкції. А коли ліплення з полімерної глини буде для вас звичним, можете переходити до виготовлення більш складних конструкцій.

Перегляньте публікацію - Кріпильні матеріали, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Як ліпити троянди з полімерної глини

Отже, для ліплення троянди з полімерної глини вам знадобляться:

  • полімерна глина обраного вами кольору
  • канцелярський ніж
  • гумові рукавички або напальчники

Перед початком роботи вимийте руки з милом і витріть її насухо. Також можете одягнути гумові рукавички або напальчники, якщо ви в них працюєте. На глину під час роботи не повинна потрапляти пил або жир з ваших рук. Коли у вас є все необхідне вам, можна приступати до роботи. Пропонуємо вам два варіанти того, як можна зліпити троянду з полімерної глини.

Ліплення з полімерної глини троянд: варіант перший

Скачайте з полімерної глини кульку. З однієї кульки діаметром 2,5 см вийде трояндочка розміром близько 5 см. Розділіть кульку на 7 приблизно однакових частин. Найменшу частину розкачайте на руці у плоску пластину у формі пелюстки. Ця перша пелюстка буде базою. Першу пелюстку слід згорнути у формі бутона. Згортайте пелюстку так, щоб у основи вона була щільно притиснутою, а ось верхня частина повинна бути більш відкритою.

Другу кульку полімерної глини також розкачайте на руці у формі пелюстки. Зробіть її трохи більшою, ніж перша пелюстка, з якої ви зробили бутон. Розгортайте пелюстки так, щоб у їх верхнього краю вони були набагато тонше, ніж у основи. Оберніть основа пелюстки навколо бутона. Трохи відверніть край пелюстки назовні, щоб у бутона був реалістичний вигляд.

Аналогічним чином розгортайте решту п’ять пелюсток троянди. Кожна наступна пелюстка повинна бути трохи більшою, ніж попередня. Обернути кожну пелюстку навколо бутона, створюючи спіраль. Не забувайте відвертати краї пелюсток назовні.

Ваша роза практично готова. Тепер за допомогою канцелярського ножа підріжте троянду і запечіть її так, як вказано в інструкції на упаковці.

Ліплення з полімерної глини троянд: варіант другий

Пропонуємо вам ще один варіант того, як ви можете зліпити троянду. На цей раз пелюстки будуть набагато тонше, так і їх кількість істотно збільшиться.

Для початку з глини розкачайте кульки. Вам знадобиться близько 15 кульок діаметром 2 см. Спочатку з кожної кульки виліпіть пелюсток. Їх дуже зручно робити на долоні. Всі пелюстки повинні бути трохи товще у основи, ніж у верхнього краю. Щоб верхній край був дуже тонким, для цього робіть рухи пальцем, ніби розмазуєте глину по руці.

Троянди з полімерної глини.

Коли всі пелюстки готові, можна збирати троянду. З найбільшого пелюстки зробіть трубочку. До трубочки прикріпіть другий пелюсток так, щоб шов першого пелюстка припав на центр другого. Таким же чином прикріпіть третій пелюсток. Закріплюйте обидва пелюстки з двох сторін. Не забувайте, що кожен наступний пелюсток троянди слід закріплювати трохи вище попереднього, щоб бутон був усередині квітки.

Далі починайте прикріплювати інші пелюстки. Приліплюйте пелюстки троянди проти годинникової стрілки, при цьому тисніть їх спочатку зверху, а потім знизу. Зводьте пелюстки тільки з одного боку. Друга сторона повинна залишатися відкритою. Під відкриту сторону прилепляйте інший пелюсток, тільки потім можете закривати її.

Останні п’ять пелюсток будуть крайніми. Їх слід прикріплювати не зверху, як в бутоні, а посередині, потім знизу. Приліплюйте пелюстки також проти годинникової стрілки, накриваючи ненатягнутою стороною пелюстки наступну пелюстку.

Радимо прочитати також

Лікувальні властивості осики про Лікувальні властивості осики.

Від готової троянди відріжте ніжку, загорніть трохи пелюстки, якщо це потрібно, і можете запікати готову квітку.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 5.0/10 (1 голос)
Троянди з полімерної глини, 5.0 з 10 (основано на 1 оцінці)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>