Вироби з гарбуза на Хеллоуїн

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Вироби з гарбуза на Хеллоуїн.Як можна уявити собі святкування Дня всіх святих, або Хеллоуїна, без гарбуза і страшних костюмів? З гарбуза традиційно роблять ліхтар Джека – невеликий світильник, який повинен відганяти злих духів від будинку. Але адже вироби з гарбуза на Хеллоуїн не обмежуються тільки вирізаним ліхтарем. Є дуже багато різних ідей, які ви можете використовувати для прикраси вашого будинку до свята.

Виготовлення виробів з гарбуза на Хеллоуїн

Останнім часом в США помічена тенденція, що гарбузами починають прикрашати будинку ще за пару тижнів до святкування Хеллоуїна. При цьому вироби на Хеллоуїн необов ’ язково повинні бути страшними. Все більше людей віддають перевагу більш спокійним прикрас. Але все ж без ліхтарів Джека також не обходиться.Ліхтар Джека з носиком

Перегляньте публікацію - Як шпаклювати гіпсокартон, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Вироби з гарбуза на Хеллоуїн.Традиційно, щоб зробити ліхтар з гарбуза, в стінках плоду треба вирізати ніс, рот і очі. Але часто буває, що немає часу возитися з гарбузом, особливо, якщо вам треба кілька ліхтарів. У цьому випадку ви можете скористатися ідеєю ліхтаря Джека з довгим гачкуватим носом.

Щоб зробити такий незвичайний ліхтар, зріжте ножем верхівку гарбуза, приберіть всі насіння і по можливості як можна краще почистьте м’якоть плоду зсередини. Виріжте на місці очей два трикутники. Замість носа виріжте невеликий круглий отвір. Тепер це отвір вставте довгу або коротку тонку морквину або ж корінь пастернаку. Останній краще підходить для гарбузів світлого кольору. Ваш незвичайний ліхтар Джека з носиком готовий. Можете поставити ці гарбуза біля порога дому, щоб вони зустрічали гостей.Гарбуза з пахвами

Вироби з гарбуза на Хеллоуїн.Ще одна ідея для вироби на Хеллоуїн своїми руками – це гарбуз з пахвами. Принцип цієї вироби з гарбуза такий же, як і з ліхтарем Джека. Тільки замість зловісного особи в м’якоті гарбуза треба вирізати круглі отвори. Чим великих розмірів буде використовувана гарбуз, тим більше отворів ви можете вирізати. Тільки не переборщіть!

Отже, ножем зріжте верхівку гарбуза, помийте внутрішню частину плоду. Коли закінчите, з усіх боків гарбуза виріжте круглі отвори. У ці отвори посадіть мишок. Живих мишей саджати не треба, а можна обійтися іграшковими. Наприклад, можна купити кілька мишей у відділі товарів для кішок. Там завжди продаються іграшкові мишки, які виглядають один до одного як справжні. Готові гарбуза можете залишити вдома або ж винести у двір для прикраси саду.Місто з гарбузів

В будинку можна побудувати цілий місто з гарбузів, який буде світитися своїми вогнями вночі. Зробити такий місто дуже легко. Зріжте нижню частину кожного гарбуза для міста (для ліхтарів завжди зрізують верхівку), приберіть насіння. На папері підготуйте шаблони для будинків, виріжте їх і прикладіть до гарбузів. Обведіть кожен шаблон маркером. Потім приберіть шаблон і по лініях вікон і дверей виріжте частини гарбуза гострим ножем.

Тепер вам залишилося тільки зафарбувати внутрішню частину шаблону чорної акриловою фарбою. Дайте фарбі повністю висохнути, після чого можете збирати ваш власний місто з гарбузів у готову композицію. Для кращого ефекту в кожну гарбуз поставте що працює на батареї свічку. Звичайні свічки також можна використовувати.

Вироби з гарбуза на Хеллоуїн.

Вироби з гарбуза на Хеллоуїн

До речі, ідеєю з викрашуваннням гарбузів можна скористатися, якщо хочете зробити незвичайні прикраси. Наприклад, на пофарбованих бежевої фарбою гарбузах можна намалювати чорних павуків з павутиною, тарганів або величезних жуков. Не хочете страшних жуков? Можете малювати будь-які інші візерунки: геометричні, квіткові або навіть писати різні послання!

Радимо прочитати також

Як позбутися від бородавок на руках про Як позбутися від бородавок на руках.

Якщо ж вам більше подобається натуральний колір гарбузів, то прикрасити плоди ви можете з допомогою карвінгу. У цьому випадку ви можете вибирати будь-який візерунок, який ви хочете вирізати. Спочатку перенесіть шаблон майбутнього малюнка на шкірочку гарбуза, потім зрізайте ножем м’якоть. Також можна заглибитися і по нанесеному шаблону повністю прорізати стінки гарбуза. У цьому випадку у вас вийде ліхтар Джека з складними візерунками. Це можуть бути мови вогню, зірки, місяць, листя або ж написи. Все, що ви побажаєте!.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>