Як створити мультфільм

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як створити мультфільм.Напевно кожна людина, що захоплюється малюванням, хоча б раз задавалася питанням, як створити мультфільм. Слід сказати, що цей процес досить складний і складається з великої кількості трудомістких етапів.

Як створити мультфільм

Створення мультиплікації завжди передбачає дві складності: технічну і творчу. Перша полягає в наявності спеціального програмного забезпечення та навичок володіння ним. Що ж стосується творчих складнощів, то до них можна віднести створення ідеї майбутнього фільму, написання сценарію і розробку персонажів.

Перегляньте публікацію - Як приклеїти стельовий плінтус, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

З програмних пакетів краще всього підійдуть платні програми, розроблені компанією Adobe: Adobe After Effects і Adobe Flash. Втім, підійде будь-який додаток, в якому є можливість малювання і функція управління об’єктами в часі.

Щоб створити мультфільм, спочатку треба сформулювати ідею майбутнього фільму. Необхідно з’ясувати, що ви хочете сказати глядачеві. Наприклад, про те, як потрібно діяти в тій або іншій ситуації, як слід радіти нового ранку і так далі. На цьому етапі також потрібно подумати, якими рисами характеру повинні володіти головні герої мультфільму.

Далі необхідно написати сценарій. Під час цього процесу необхідно визначати так звані ключові кадри, які є кінцем одного відрізка сюжету і початком іншого. Кількість таких кадрів повинно бути відомо до того, як ви почнете розподіляти фільм на таймлайне. Одна з функцій сценарію – можливість спланувати використання ваших технічних засобів.

Після написання сценарію для того, щоб створити мультфільм, слід приділити увагу створенню персонажів. Візьміть олівець, папір і намалюйте майбутніх героїв свого фільму. Анімації ніяк не обмежують вашу фантазію, тому персонажами можуть бути як різнокольорові кульки з очима, так і повноцінні намальовані люди. Все залежить від вашого вміння малювати, а також від доступних витрат праці для анімації вигаданого персонажа. Як прототипів героїв можна використовувати ваших друзів, викладачів або навіть сусідів.

Як створити мультфільм.

Як створити мультфільм

Далі начерки і ескізи скануються, і персонажі малюються вже в графічному редакторі на комп’ютері. Як правило, за переглянений зображень просто створюється векторний дублікат.

Наступний етап створення мультфільму – розкадрування. Вам знадобиться мати чітке уявлення, який герой в який час повинен з’явитися в кадрі, де герої повинні перебувати щодо один одного і так далі. Обов’язково напишіть схеми всіх сцен із зазначенням номерів кадрів. Врахуйте, що для однієї секунди анімації зазвичай використовується 24 кадру. Також завдяки цьому етапу можна істотно заощадити час при безпосередній анімації епізодів.

Далі необхідно продумати тло, на якому будуть відбуватися всі дії у фільмі. Він може бути як статичним, так і містити різні рухомі елементи. Далі можна приступати до озвучці і накладення шумів. Після цього потрібно переходити безпосередньо до створення рухів персонажів і монтажу. Після завершення всіх робіт слід показати новий фільм малої аудиторії – людям, які розбираються у створенні мультфільмів і вислухати критику. Лише після внесення всіх правок фільм можна викладати в інтернет і показувати широким масам.

Радимо прочитати також

Зміцнення нервової системи про Зміцнення нервової системи.

Як ви змогли переконатися, створити мультфільм досить складно. Зазвичай подібними речами займаються цілі команди, що складаються з сценаристів, режисерів, аніматорів, акторів для озвучування героїв і багато інших.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>