Як вибрати дзеркальну камеру

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Вибір дзеркальної камери.Сьогодні в магазинах є величезний вибір дзеркальних фотокамер. Виробники не стоять на місці і щороку випускають нові моделі дзеркалок, в які вбудовують нові режими зйомки. Темою даної статті є вибір дзеркальної камери.

Як вибрати хорошу дзеркальну камеру

Насамперед необхідно визначитися з ціновим діапазоном. У продажу є як доступні моделі камер для початківців, так і дуже дорогі професійні фотоапарати. Головне – пам’ятати про те, що крім самої фотокамери потрібно також придбати ряд додаткових аксесуарів.

Перегляньте публікацію - Як вибрати плитку, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Вибір дзеркальної камери передбачає чітке уявлення про те, як ви будете використовувати. Наприклад, останнім часом на фотокамери знімають відео, так як його якість не поступається якості зйомки на професійні відеокамери, до того ж дзеркальний фотоапарат коштує набагато менше. У такому випадку вибір слід зупинити на моделях, які дозволяють знімати відео у форматі Full HD.

Також слід звернути увагу на розмір дзеркальної фотокамери. Як правило, такі фотоапарати значно більше компактних «мильниць», тому якщо ви плануєте відправитися з фотоапаратом в подорож, рекомендуємо звернути увагу на його вага і об’єм.

Вибір дзеркальної камери включає один важливий момент – облік розміру матриці. Слід пам’ятати, що чим вона більша, тим більше можливостей у фотоапарата. Камери з повною матрицею (36х24 міліметра) коштують значно дорожче порівняно з фотоапаратами, в яких встановлена кроп-матриця (близько 22х15 міліметрів). Недоліком таких камер є присутність на знімках великої кількості шумів при високих значеннях світлочутливості ISO. Однак сучасні моделі камер з кроп-матрицями мають досить ефективною функцією шумозаглушення і дозволяють при ISO 800 або 1600 робити дуже якісні фотографії.

Варто сказати, що фотокамера Canon 5D Mark III з повною матрицею при значенні ISO 25000 здатна створювати знімки без найменших шумів. Така світлочутливість дозволяє робити фотографії навіть в нічний час і задіяти при цьому коротку витримку.

Вибір дзеркальної камери.

Як вибрати дзеркальну камеру

При виборі дзеркальної камери ще потрібно звернути увагу на таку характеристику, як наявність режиму безперервної зйомки, який буде корисний для репортажної фотографії. Також важлива максимальна швидкість затвора. У дзеркальних фотокамер вона зазвичай варіюється від 3 до 6 кадрів в секунду. Великим плюсом буде наявність в камері функції очищення сенсора. Завдяки їй фотоапарат прослужить набагато довше.

Слід врахувати, що в комплекті з камерою, як правило, йде найдешевший об’єктив, і якщо ви серйозно займаєтеся фотографією, його буде недостатньо і потрібно додатково придбати об’єктив. Також всі моделі поставляються тільки з одним акумулятором, та якщо ви багато подорожуєте, обов’язково потрібна запасний. Крім того, знадобиться придбати купити карту пам’яті. Професійні фотографи рекомендують купувати кілька флешок невеликого обсягу на той випадок, якщо одна з них вийде з ладу: так втрата знімків буде мінімальною. Однак якщо ви збираєтеся знімати на фотокамеру відео, знадобляться карти пам’яті великого обсягу, наприклад, 32 Гб.

Також потрібно купити переносні сумки, так як фотоапарат потребує надійного захисту від небажаних ушкоджень. Ще варто подумати про придбання фільтрів для об’єктиву, наприклад, ультрафіолетового або поляризаційного. Окремо варто сказати про вбудованих спалахи, які є тільки на дзеркальних камерах початкового рівня. У свою чергу, професійні фотокамери вимагають купівлі зовнішнього спалаху, яка одягається в спеціальний черевик.

Радимо прочитати також

Як вилікувати тріщини на п’ятах про Як вилікувати тріщини на п’ятах.

Сподіваємося, наведені поради допоможуть вам зробити правильний вибір дзеркальної камери.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>