Як вибрати гітару

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як вибрати гітару.Навчитися грати на гітарі без викладача складно, але можна. Це буде коштувати вам довгих вечорів, проведених за книгами і зошитами з акордами. Залишається одне – дізнатися, як вибрати гітару, яка прослужить довгий час без ремонту і поломок.

Як вибрати гітару

Вибір цього інструменту дуже великий – від дешевих виробів невідомого вам генія до престижних брендів, таких як Fender або Gibson. Дуже важливо не розгубитися в цьому широкому спектрі та купити саме те, що вам потрібно. Фахівець у музичному магазині допоможе вирішити питання про те, як вибрати гітару. Вона повинна бути не дуже дорога, але якісна.

Перегляньте публікацію - Як класти тротуарну плитку, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Починати навчання слід спочатку на хорошому інструменті. Неякісна гітара калічить як руки, так і слух. Дуже гарна гітара «допомагає» вам при навчанні. Перед тим як вибрати гітару, слід визначитися, на яких струнах ви будете грати – на нейлонових або металевих. Металеві струни мають дзвінким і різким звучанням, а звук нейлонових більш м’який з багатим тембром.

Для новачків підійдуть струни з нейлону, тому що вони стискаються набагато легше і звикання подушечок пальців пройде без болю. Але якщо ви володієте досвідом гри на гітарі чи не боїтеся больових відчуттів, то купуйте металеві струни. Вибрати гітару і підібрати для неї струни допоможе спеціаліст, адже на обраний раніше корпус ви вже не зможете надалі поставити струни іншого роду.

Небажано замовляти інструмент в інтернет-магазині, тому що ви повинні почути його звучання, яке завжди відрізняється, повинні потримати його в руках, звикнути до нього. Для вас гітара повинна бути зручною, і її звучання має подобатися тільки вам. Свою перевагу слід віддати гітарам, у яких цілісна верхня дека, так як вони надійніші і звучання інструмента помітно краще. Але питання про те, як вибрати гітару, ще повністю не вирішене.

Як вибрати гітару.

Як вибрати гітару

Коли ви визначитеся з моделлю інструменту, попросіть продавця надати кілька екземплярів, тому що звучання кожного може відрізнятися. Тепер починається найважливіше те, так вибрати гітару. Потрібно оглянути деку і гриф на наявність тріщин, подряпин, відколів. Особливу увагу приділіть огляду грифа – він повинен бути рівним. Для перевірки затисніть 1-ю або 6-ю струну на першому або двадцятому ладах і виміряйте відстань обраної струни між затиснутими ладами. Відрізки повинні бути рівними.

Чисте звучання забезпечується тим, що відстань між грифом і струнами має дорівнювати 3-4 мм. Якщо це так, то при грі струни не будуть деренчати, а вам буде простіше затискати акорди способом барре. У тому місці, де гриф кріпиться до деці, не повинно бути ніяких тріщин і люфту. Якщо ви все одно не запам’ятаєте, як вибрати гітару, просто знайте назва: гриф повинен щільно прилягати до деці.

Металеві деталі інструменту потрібно оглянути на наявність слідів корозії. Це важливий чинник в тому, як вибрати гітару. Якщо ви вибрали гітару, верхня дека якої виготовлені з масиву дерева, то слід звернути увагу на розташування волокон. Вони паралельні і рівні – вашій гітарі забезпечені відмінні резонаторные властивості.

Дуже добре, якщо ви захопили з собою в магазин тюнер, використання якого матиме величезний вплив на те, як вибрати гітару. Тюнером перевіряється мензура. Струна, затиснута на 12-ом ладу, звучить на одну октаву вище від вільної струни. Не біда, якщо ви не володієте абсолютним слухом: це звучання можна виміряти з допомогою тюнера. Дуже погано, коли є відхилення у звучанні, а мензура не регулюється – такий інструмент купувати не варто.

Радимо прочитати також

Перша допомога при укусі кліща про Перша допомога при укусі кліща.

Як вибрати гітару, вам підкаже досвід, інтуїція, знання. Якщо досвіду немає, то краще попросити викладача або знайомого допомогти у виборі інструмента, адже ви купуєте його надовго, і від цього буде залежати якість вашої гри на гітарі.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>