Як виростити горіх

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як виростити горіх.Горіх – дерево досить екзотичне, не дивлячись на те, що волоський горіх цілком прижився у нашому кліматі. Багато хто задається питанням як виростити волоський горіх у себе в саду, вважаючи, що це дуже складно. Складність полягає лише в тому, що це дерево дуже довго росте і адаптується до умов. В іншому ж немає нічого складного.

Як виростити горіх

Волоський горіх дуже любить вологість і світло, тому постарайтеся забезпечити максимально вигідні для нього умови. Як виростити горіх, якщо рівень грунтової води дуже низький? Це не проблема, просто треба буде більше часу приділяти увагу поливу.

Перегляньте публікацію - Як клеїти флізелінові шпалери, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Методи вирощування волоського горіха

Насіння для посадки горіха повинні бути зрілими і сухими. В якості насіння використовуються визріли плоди. За три місяці до посадки ви повинні проростити насіння в зволоженому піску при температурі 7°С. Після цього можете вільно висаджувати розсаду. Робити це краще всього в травні. Перші сходи повинні з’явитися через 10-12 днів, після чого ви повинні викопати їх і пересадити на те місце, де, власне, і буде жити ваш горіх.

Як виростити горіх з допомогою черешка? Дуже просто! Потрібно взяти держак з добре плодоносного дерева і провести окулірування. Окулірування – це один з найбільш ефективних способів розмноження при якому з будь-якого плодоносного черешка або нирки можна отримати нове рослина зі всіма властивостями материнського сорту.

Якщо ви пересаживаете горіх, будьте уважні: залиште стовбур і три бічні гілки, цупко їх до кілочків. Пересаджений горіх вимагає рясного поливу, щоб швидше звикнути до землі. Не намагайтеся прискорити процес зростання різними добривами. Горіх не любить хімікатів. У цьому сенсі він, можна сказати, страждає алергією на хімію.

Переваги і недоліки вирощування горіха

Гідність горіха в тому, що він якщо вже плодоносить, то робить це постійно і відповідально. Мінус цього дерева в тому, що плоди на ньому з’являються через 8-10 років. Якщо крона формується нормально, умови максимально підходять, а догляд якісний, то дерево плодоносить раніше, через 5-6 років.

Як виростити горіх.

Як виростити горіх швидше? Краще не поспішати. Ви ж не станете тягнути його за гілки? Хай вже краще він формується стільки, скільки йому потрібно, враховуючи всі нюанси розвитку.

Як виростити горіх, якщо в саду щільно розміщені плодові дерева? Це не проблема, головне, щоб горіх отримував велика кількість світла і вологи. Його коріння йдуть глибоко під землю, тому переплетення коренів не буде, якщо, звичайно, не садити дерева спеціально дуже щільно.

Радимо прочитати також

Корисні властивості манго про Корисні властивості манго.

На питання як виростити горіх можна відповісти так само, як і на питання про посадку інших дерев: легко і просто. Враховуйте тільки єдиний важливий момент: горіх – досить специфічна дерево, тому не варто пускати його розвиток на самоплив. Він любить догляд і увагу набагато сильніше, ніж фруктові дерева, тому, якщо хочете виростити горіх, присвятіть йому велику частину вашого садівничого досвіду.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>