Як виростити гриби на дачі

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Гриби на дачі: як виростити.Гриби – це унікальний продукт. Завзяті грибники обожнюють не так самі гриби, як процес їх збору. На жаль, ми звикли їсти гриби не так часто, як інші продукти, тому нам здається, що цей продукт – щось надприродне і екзотичне. Але ви легко можете виростити гриби на дачі, головне, дотримуватися особливостей технології вирощування.

Як вирощувати гриби на дачі

Гриби на дачі садять з допомогою лісовий грибниці, яку можна перенести на дачу власноруч, спіроми, замовленого міцелію або методу перенесення з лісу старого дерева, яке було заражено міцелієм. Розглянемо кожен спосіб докладніше.

Перегляньте публікацію - Як вибрати кухню?, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Грибниця. Грунт, пронизана міцелієм, яка розташовується навколо дерев, – це і є грибниця. Ви можете акуратно перенести цю ґрунт до себе на дачу, враховуючи, що міцелію потрібна підгодівля і певні умови. Спробуйте обдурити ґрунт, створивши їй практично лісові умови. Для цього використовується субстрат – зволожений матеріал, який укладається в грунт. Матеріалом для субстрату можуть бути тирса або солома. Таким чином, ви створюєте умови, які будуть ідентичні звичним умовами грибниці, а через пару тижнів вже можна збирати врожай.

Спори. Гриби на дачі завдяки спорах ростуть не так швидко, як у випадку з грибницею. Для того щоб виростити гриби, використовуючи спори, потрібно розламати капелюшки старих грибів, кинути їх в підготовлену вологий грунт, додати субстрат і чекати урожай. Єдиний мінус такої технології: спори можуть виявитися непродуктивними.

Перенесення старого гнилого дерева з лісу. Такий метод не передбачає нічого складного. Для того щоб виростити гриби на дачі, вам просто потрібно взяти гнилу деревину, перенести до себе на дачу і покласти туди міцелій, не забуваючи поливати. Є тільки один нюанс: якщо ви взяли міцелій з-під сосни, означає покласти його потрібно в сосну, а не в яке щось інше дерево.

Міцелій за замовленням. Це самий якісний спосіб вирощування грибів. Ви можете замовити міцелій поштою, придбати в спеціалізованих магазинах або на фірмах, які можуть дати вам професійну консультацію з питання «як виростити гриби на дачі». Для роботи з таким міцелієм вам насамперед потрібно вибрати приміщення. Це може бути підвал або сарай, де досить тіні і вологи. Міцелій поміщається в поліетиленовий пакет, туди ж додається субстрат з соломи та тирси. У пакеті потрібно виконати дірки, через які і будуть рости гриби. Перші гриби, які з’являться в таких умовах, не можна поки є. Їх потрібно перенести в більш освітлене місце, де вони остаточно дозріють. На це піде 2-3 тижні. Не варто забувати, що в період зростання їх необхідно бризкати водою і містити при температурі 15-20°С.

Гриби на дачі: як виростити.

Як виростити гриби на дачі

Як бачите, вирощувати гриби на дачі не тільки легко, але і дуже цікаво. А якими саме грибами ви хочете прикрасити свою дачу? Лисички, сироїжки, гливи, печериці, польский гриб й маслюки найбільш схильні до зростання у вас на дачі і на балконі. Врахуйте, що в грибів складний характер, наприклад:

Радимо прочитати також

Як позбутися від прищів на обличчі про Як позбутися від прищів на обличчі.
  • лисички краще вирощувати на глиняній і піщаному ґрунті
  • сироїжки дуже люблять глибоку тінь
  • ідеальний субстрат для маслюків – дубові тирса або ошурки листяних порід
  • польский гриб любить рости під тінню каштана
  • печерицzv дуже важливо, щоб вологість була 90%, а тінь – всі 100%
  • гливи люблять температуру 10-16°С і 12-годинне освітлення.

Що ж, трохи терпіння, і гриби на дачі будуть радувати ваш очей і святковий стіл. Грибники стверджують, що гриби, вирощені в домашніх умовах, неможливо порівняти з лісовими. Ніхто й не сперечається, адже лісові гриби одержують повноцінний, рідну і натуральну підживлення. Тим не менш, вирощування грибів – це прекрасне хобі і можливість здивувати гостей власноруч вирощеним унікальним продуктом.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>