Як зробити бумеранг?

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 6.7/10 (3 голоси)

Як зробити бумеранг?Бумеранг – це стародавнє знаряддя для полювання на дрібних звірів і птахів. Другорядне його завдання – іграшка. У будь-якому разі цей предмет розвиває увагу, реакцію, вправність і координацію рухів. Хочете дізнатися, як зробити бумеранг? Ми вам у цьому допоможемо.

Як зробити бумеранг своїми руками?

Існують бумеранги спортивного типу і бумеранги для розваг. Спортивні – дуже важкі, складно виготовляються і потребують деякої підготовки у поводженні з ними. Але зараз мова піде про бумерангах для розваг, які дуже просто зробити, а ще простіше користуватися ними. Можна зробити бумеранг з фанери, дерева або паперу.

Перегляньте публікацію - Як зробити книжкову полицю, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Трохи про безпеки. Запускати саморобні полегшені бумеранги безпечно, але краще спочатку потренуватися на відкритій місцевості. Запускати бумеранг слід під невеликим кутом вгору. Направляти кидок бумеранга потрібно назустріч вітру, відхиляючи його трохи правіше від корпусу. Здійснюється дуже сильний кидок, щоб була певна сила, яка сприяє подальшому руху і поверненню бумеранга до місця запуску. Запам’ятайте, що максимальний кут нахилу бумеранга – 44 градуси. Вимірювати ніхто не буде, але краще кожен раз перевіряти нахил, поки не навчитеся правильно запускати автоматично бумеранг.

Як зробити бумеранг?

Як зробити бумеранг з фанери

найпоширеніший матеріал для виготовлення бумерангів – фанера. Спочатку на аркуші паперу розбийте сітку зі стороною квадрату 50 мм. Сторона, яка на схемі звернена до вас, – опукла. Потім приклейте розкреслений аркуш паперу до фанери і акуратно виріжте по контуру. У вас вийшов шаблон, який вимагає подальшої обробки тільки опуклої боку. Момент: зовнішні шари фанери повинні бути звернені перпендикулярно до осі ОА. Візьміть плоский лобзик, за допомогою якого потрібно зробити плавне зменшення товщини бумеранга від середини до країв.

Далі переходимо до профілюванню. Цей процес здійснюється плоским або напівкруглим напилком, а поверхню зачищають шліфувальною папером. На схемі вказані улоговинки для профілювання. Цифри – це ширина улоговинки в потрібному перерізі. Періодично потрібно перевіряти профіль перетинів на просвіт, звіряючи існуючі розміри з розмірами на схемі.

Далі потрібно перевірити бумеранг, збалансувавши його. Для цього прикріпіть нитка на осі ОА і підвісьте бумеранг на горизонтальну жердину. Жодне з плечей бумеранга не має переважати. Якщо таке сталося, то можна підпиляти плече, яке переважує. Або ж прикріпити свинцевий обтяжувач для легкого плеча. Далі слід офарбити бумеранг в яскраві кольори і покрити лаком, так як він має виділятися, щоб його можна було легко помітити.

Як зробити бумеранг з дерева

Вам знадобиться важка деревина, наприклад, дуб, береза, липа. По кресленнях виготовляються лопаті. У кожній лопаті потрібно зробити пази і склеїти суперклеєм. Центр тяжіння не повинен зміститися, тому потрібно стежити за процесом склеювання. Бумеранг фарбують і покривають лаком. Запам’ятайте, що для новачків довжина лопаті не повинна перевищувати 30-40 см: бумеранги з довгими лопатями дуже важкі у використанні, так як потрібні спеціальні навички при використанні такого бумеранга.

Як зробити бумеранг?

Як зробити бумеранг з картону

Виріжте з щільного картону дві ідеально однакові смужки із закругленими краями. Відміряйте лінійкою однакові відрізки від кожного закругленого краю. На одній смужці загніть кінець вгору, а другий кінець підігніть вниз. Ту ж операцію виконайте з другої смужкою. Строго по середині склейте картонні смужки. Все, бумеранг готовий. Можете пофарбувати і покрити лаком.

Як зробити бумеранг з лінійок

Дивно, так? Але такий бумеранг теж літає. Вам знадобляться дві дерев’яні лінійки, довжина кожної – 40 см. Точно по центру склеюєте лінійки суперклеєм. Чекаєте близько години, щоб все добре висохло. Все, ваш бумеранг готовий. Він також потребує фарбування і лакування.

Радимо прочитати також

Сандалове масло про Сандалове масло.

Просто, правда? Особливо прості два останніх приклади. Але якщо хочете похвалитися красивим саморобним бумерангом, то перші два прикладу – ідеальний варіант для цього.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 6.7/10 (3 голоси)
Як зробити бумеранг?, 6.7 з 10 (основано на 3 оцінках)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>