Як зробити лук і стріли

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 8.0/10 (3 голоси)

Як зробити лук і стріли.Багато люди захоплюються стріляниною. Комусь подобається пневматична зброя, а комусь – арбалет або лук. Останні можна купити в магазині, а можна сконструювати самому. У цій статті ми розповімо, як зробити лук і стріли своїми руками.

Як зробити лук і стріли своїмим руками

Заготовку для майбутнього лука бажано спилювати в зимовий час, краще всього в морозний день. Якщо ви не хочете довго шукати в холодну погоду підходяще дерево, краще вибрати його ще влітку або восени. Потрібно відзначити, що заготівля в жодному разі не повинна мати великих сучків або будь-яких інших механічних пошкоджень. Що ж стосується її довжини, то вона повинна бути на 30 сантиметрів довше передбачуваної довжини готового лука. Крім того, не поспішайте знімати кору на цьому етапі, так як рекомендується спочатку як слід просушити заготовку.

Перегляньте публікацію - Як зробити камін своїми руками?, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Перед тим, як залишити деревину на сушіння, потрібно покрити торці заготовки олійною фарбою. Дерево має висохнути рівномірно, в іншому випадку існує ризик утворення внутрішніх дефектів матеріалу. Сушіння найкраще робити у вертикальному положенні при кімнатній температурі. Як правило, для сушіння потрібно близько двох місяців.

Після сушіння можна приступати до виготовлення самого лука. Спочатку за допомогою ножа або сокири необхідно додати виробу потрібне перетин по всій його довжині. Як правило, перетин залежить від товщини самої заготовки.

Тепер потрібно додати луку вигин. Для цього не обов’язково вдаватися до вимочую заготовки, як зазвичай роблять багато виробників. Обробити деревину можна звичайним водяною парою, при цьому вона також буде володіти всіма необхідними властивостями. При впливі пором плечі лука знайдуть пластичність, завдяки чому можна зробити необхідний вигин.

Далі деревині необхідно просохнути. Для цього виріб поміщають у спеціальний стапель зігнутої форми, щоб після просушки форма майбутнього лука повністю збереглася. Зазвичай триває близько тижня. Після цього лук виймається з стапеля, а на його кінцях вирізаються невеликі виїмки для тятиви. Також на цьому етапі з допомогою ножа можна видалити кору.

Як зробити лук і стріли.

Як зробити лук і стріли

Тятиву бажано надягати безпосередньо перед самою стріляниною, а після використання лука її знімати. Зберігати виріб краще всього в чохлі, який можна зробити самостійно.

Що ж стосується виготовлення стріл, то заготовки для них повинні мати товщину не менше 2 сантиметрів. Крім того, у них не повинно бути сучків, а волокна повинні йти паралельно довжині заготовки. З інструменту знадобиться рубанок, пила, наждачний папір і файлів. Довжина стріл визначається індивідуально в залежності від ваших фізичних даних і від сили натягу самого лука. Зазвичай довжина стріл варіюється від 70 до 80 сантиметрів.

Заготовку слід довести рубанком до товщини приблизно 1,5 сантиметра. Далі напилком слід додати заготівлі шестиугольное розтин, а після з допомогою наждакового паперу зробити його круглим. У результаті має вийти стріла, товщина якої буде приблизно 8 міліметрів.

Для виготовлення оперення знадобляться три воронячих пера, які слід розрізати вздовж по жолобку. Половинки пір’я прив’язуються до стрілі звичайної ниткою. Найкраще розмістити їх під кутом 120 градусів щодо один одного.

Наконечник найпростіше виготовити з дна консервної банки, зробивши з нього трикутник з хвостовиком. У передній частині самої стріли слід зробити невелику виїмку, в яку буде доданий хвостовик. Верхню частину стріли можна обмотати капроновою ниткою, щоб хвостовик був закріплений більш надійно.

Радимо прочитати також

Застосування олії чорного кмину про Застосування олії чорного кмину.

Як ви змогли переконатися, зробити лук і стріли своїми руками досить просто. Сподіваємося, наведена в цій статті інформація допоможе вам у конструюванні цих виробів.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 8.0/10 (3 голоси)
Як зробити лук і стріли, 8.0 з 10 (основано на 3 оцінках)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>