Як зробити намисто з бісеру

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (2 голоси)

Як зробити намисто з бісеру своїми руками.Бісер – це чудовий матеріал для створення своїми руками різних прикрас, наприклад, браслетів, кілець, сережок, намиста, кольє, намиста. До речі, намисто з бісеру є найбільш популярним видом створюваної вручну біжутерії, оскільки воно зазвичай не вимагає великих витрат часу і зусиль. Про те, як зробити намисто з бісеру, розповість Yakprosto.com.

Як зробити намисто з бісеру своїми руками

Намисто з бісеру можна зробити для практично будь-якого випадку: для офісу, для прогулянки по місту, для пікніка на природі, для вечірки. При цьому вибір залежить від колірної гами намиста і його «масивності»: великі яскраві намиста підійдуть для неформальної обстановки, а в офіс краще одягти намисто скромніші.

Перегляньте публікацію - Як розставити меблі в кімнаті?, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Плетене намисто з бісеру

Для такого намиста знадобиться бісер чотирьох різних кольорів, які можуть бути обрані довільно. При бажанні можна зробити намисто і однотонним, тоді потрібно бісер лише одного кольору. Також для виготовлення своїми руками намиста з бісеру в техніці макраме потрібно лісочка, декоративні ковпачки і кріпильна фурнітура (застібки).

Для намиста довжиною 45-50 см необхідно взяти 12 відрізків волосіні по 65-70 см завдовжки. Потім відрізки волосіні слід розділити на 4 групи по 3 штуки і на кожен відрізок нанизати бісер: для багатобарвного намиста на кожну групу необхідно нанизати свій колір, а для однотонного на всі відрізки волосіні слід нанизати однаковий бісер.

Як зробити намисто з бісеру своїми руками.

За нанизуванні бісеру на кінцях волосіні зробити вузлики, що перешкоджають розсипанню бісеру. При цьому слід залишити трохи вільної волосіні з кожного кінця відрізка – це потрібно для кріплення фурнітури. Далі необхідно зібрати всі відрізки волосіні з надітим на них бісером в один пучок. Після цього один кінець отриманого пучка скріпити будь-яким бажаним способом, наприклад, зв’язати разом з допомогою декількох узєлков.

Отримані нитки бісеру скласти по групах. Далі можна починати плетіння кіски з 4 пасом. Для цього потрібно подумки пронумерувати кожну групу від 1 до 4, починаючи з крайньої лівої. При плетиві завести потрібно завести групу 1 над групою 2, під групою 3 і над групою 4, немов при написанні цифри «4». Після цього групу 4 завести над групою 3, під групою 2. Вийшов перший ряд плетіння.

У результаті 4-я група виявилася першою і тепер з неї слід починати плетіння другого ряду. Для цього потрібно знову повторити описані вище дії. Таким же чином плетіння необхідно виконувати, поки не закінчаться нитки. Кінці отриманої «кіски» потрібно скріпити разом з допомогою узєлков.

Для завершення роботи над намистом залишається з обох кінців кіски прикріпити декоративні ковпачки, що закривають місця з’єднань лісок з бісером. Після цього потрібно прикріпити до намиста застібку. Красиве плетене намисто з бісеру своїми руками готово!

Кручене намисто з бісеру

Кручене намисто з бісеру виглядає на шиї дуже красиво. Регулюючи товщину намиста при виготовленні, можна домогтися різних ефектів. Наприклад, якщо для намиста вибрати близько 20 ниток, то воно буде виглядати урочисто і святково, а якщо вибрати всього 14-16 ниток, то таке намисто буде виглядати ніжно і романтично.

Таким чином, для виготовлення суканого намиста з бісеру своїми руками знадобиться від 14 до 20 відрізків волосіні довжиною, рівній бажаної довжини намиста (плюс ще 10-15 см на кріплення фурнітури). Бісер для намиста можна взяти одного кольору або ж різних кольорів. Наприклад, добре поєднуються між собою білі, бежеві, бурштинові, коричневі бісеринки, а також блакитні, сині, білі і бірюзові і т. д. Також для намиста потрібно фурнітура: декоративні ковпачки, застібка.

Для початку роботи над виготовленням суканого намиста потрібно нанизати бісер на лісочку. Це найтриваліша і важка частина роботи. По закінченню нанизування останні намистини з кожного кінця відрізків волосіні необхідно зафіксувати. Готові нитки бісеру слід скласти разом в один великий пучок. Порядок складання ниток вибирається довільно.

З кожного кінця отриманого пучка необхідно зробити вузлики, які фіксують нитки з бісером разом. При цьому важливо стежити, щоб нитки не були перекручені між собою. Далі залишається лише сховати під декоративними ковпачками місця з’єднання ниток і прикріпити до готового намиста застібку. От і все!

Радимо прочитати також

Чому болить поперек про Чому болить поперек.

Цікаво, що після виготовлення вийшло рівне намисто з бісеру, а не кручене. Все вірно, адже насправді закручується таке намисто безпосередньо перед шкарпеток, причому можна самостійно регулювати «силу» закручування і тим самим змінювати зовнішній вигляд намиста.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (2 голоси)
Як зробити намисто з бісеру, 10.0 з 10 (основано на 2 оцінках)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>