Манікюр скотчем

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Манікюр скотчем: зручна ідея.Манікюр скотчем – саме таку назву отримала популярна останнім часом техніка виконання манікюру, в якій для створення різних візерунків і ефектів використовується звичайний канцелярський скотч. Манікюр з допомогою скотча виконується дуже просто, а часу така процедура займає зовсім небагато.

Як зробити манікюр скотчем

Важко сказати, хто вперше вирішив використовувати скотч для створення гарних малюнків на нігтях, але вважається, що манікюр скотчем «офіційно» вживається в 2011 році. Втім, не можна стверджувати, що раніше в домашніх умовах подібний спосіб створення декоративного манікюру ніколи не застосовувався.

Перегляньте публікацію - Як стати пілотом, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

За допомогою скотча манікюр можна виконати яким-завгодно. Основна особливість манікюру скотчем полягає в тому, що такий спосіб нанесення декоративного покриття дозволяє отримати дуже чіткі, рівні кордону малюнка без особливих зусиль.

Манікюр скотчем: зручна ідея.

Техніка виконання манікюру скотчем

Техніка виконання манікюру скотчем досить проста. Буде потрібно для манікюру безпосередньо скотч, причому обов’язково низькою або середньої клейкості, не залишає після себе слідів на поверхні нігтів, один або кілька кольорових лаків для нігтів, базовий і закріплює лаки, а також декор для нігтів за бажанням.

Нігті готуються до нанесення декоративного покриття будь-яким зручним способом, будь то традиційний обрізний або ж Європейський необрізної манікюр. Потім нігті покриваються базовим лаком – він дозволить декоративного покриття довше триматися, а також вирівняє поверхню нігтів.

Далі нігті покриваються лаком того кольору, який вибраний для фону. Після повного висихання лаку можна приступати до найцікавішого етапу виконання манікюру скотчем – формування візерунків. Для цього потрібно спочатку підготувати трафарети з скотча. Це можуть бути різної ширини смуги, зиґзаґи, хвилі, кола і будь-які інші геометричні фігури.
Підготовлені трафарети з скотча акуратно прикладаються до нігтям, згідно з розробленим дизайну, потім обережно притискаються і розгладжуються. Далі на нігті лак наноситься того кольору, який вибраний для малюнка. Залежно від обраної ідеї манікюру, колір лаку вибирається контрастним по відношенню до фонового лаку або ж, навпаки, схожим на фоновий.

При нанесенні лаку можна не переживати про чіткості кордонів малюнка – для цього і потрібен скотч. Після висихання лаку скотч акуратно можна видалити і на нігтях залишиться готовий чіткий малюнок. Якщо вибраний дизайн нігтів не передбачає нанесення інших кольорів, то на цьому манікюр з допомогою скотча можна закінчити, покривши нігті на завершення прозорим лаком-закріплювачем.

Якщо ж потрібні ще інші кольори для задуманого малюнка, то крок з нанесенням на нігті скотча повторюється: знову вирізаються і приклеюються трафарети, знову лак наноситься потрібного відтінку. Готовий манікюр покривається безбарвним лаком для закріплення.

Радимо прочитати також

Як пробачити образу про Як пробачити образу.

Відомо просто безліч прикладів манікюру скотчем. Дизайн нігтів, декорованих таким способом, може бути найрізноманітнішим, що дозволяє вибирати відповідний варіант на кожен конкретний випадок. Приміром, для манікюру в офіс можна вибрати неяскраві відтінки лаків і дуже простий візерунок у вигляді горизонтальних, вертикальних або діагональних. А ось для вечірнього манікюру можна підібрати «шаховий» візерунок «вибухового» візерунок або інші яскраві візерунки.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>