Як наклеїти накладні вії?

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)

Як наклеїти накладні вії?Незважаючи на те, що у продажі є різноманітні туші, що дозволяють візуально подовжити вії, деякі жінки користуються накладними віями. Це прекрасний варіант для фотосесії, костюмованої вечірки або виступу на сцені: накладні вії допомагають створити незвичайний образ. Як наклеїти накладні вії?

Як наклеїти накладні вії?

У продажу є два основних види накладних вій: це суцільні вії (мають вигляд стрічки) і окремі пучки. Зазвичай накладні вії продаються в комплекті з клеєм, але клей можна придбати окремо. Клей для вій теж буває двох видів: прозорий, який після висихання стає майже непомітним, і темний, який після висихання набуває практично чорний колір і маскує перехід між натуральними і накладними віями.

Перегляньте публікацію - Як одягтися на співбесіду, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Перш ніж наклеїти накладні вії, варто їх правильно вибрати. Для повсякденного макіяжу не варто вибирати дуже густі і довгі вії, вони повинні виглядати максимально природно. А якщо ви зібралися на вечірку або хочете зробити екстравагантну фотосесію, можете купити навіть кольорові вії або вії, прикрашені стразами (так, і такі теж бувають).

Для початку протріть віки рідиною для зняття макіяжу – вона прибере зайвий шкірний жир, і вії краще приклеяться. Потім «приміряйте» вії: за допомогою пінцета додайте їх до підстави зростання ваших вій і обрізання ножицями, якщо штучні вії виявилися дуже широкими. Обрізати слід з внутрішньої сторони вій. Оскільки накладні вії найчастіше загнуті вгору, вам, можливо, доведеться завити за допомогою щипців ваші власні вії.

Як наклеїти накладні вії?

Як наклеїти накладні вії?

Далі нанесіть на штучні вії клей. Якщо ви використовуєте суцільні вії, нанесіть клей на їх основі невеликими краплями або використовуючи спеціальну пензлик або дерев’яну паличку. Перш ніж наносити клей на вії, можна німого розігріти їх в долонях, щоб вони стали еластичними і краще повторювали контур століття. На дорогих віях клей може бути завдано спочатку.

При використанні пучків вій клей наносять на тильну сторону долоні, акуратно беруть пучок пінцетом і опускають його основою в клей.

Щоб наклеїти накладні вії, додайте їх до життя і акуратно пригладьте від середини до країв. Кілька секунд тисніть кінці вій до життя, щоб вони добре приклеїлися. Щоб краще закріпити вії, можна провести зубочисткою на їх основі (тільки обережно, все-таки гострі предмети в безпосередній близькості від очей – це небезпечно). Деякі воліють наклеювати вії не від середини, а від зовнішнього куточка століття.

Пучки вій починають приклеїтися з зовнішнього куточка ока, як можна ближче до природної лінії росту вій: злегка відтягують віко, приклеюють пучок і на кілька секунд притискають пальцем. Кілька пучків приклеюють не впритул, а на відстані щонайменше міліметр один від одного. Приклеювати пучки потрібно по черзі: один на праве віко, другий – на ліве, щоб було симетрично. Найдовші пучки розташовують у зовнішнього куточка ока.

Через кілька хвилин моргніть, щоб переконатися, що вії добре приклеїлися і не заважають вам. Потім ретельно намалюйте натуральні і накладні вії тушшю, особливо добре фарбуючи у підстави. Туш потрібно вибирати колір штучних вій. У процесі нанесення туші штучні вії потрібно акуратно притримувати. Ця процедура допоможе накладними віям «злитися» з натуральними, вирівняє їх і розправить. Різнокольорові вії і вії зі стразами, так само як і вії з хутра норки або шовку, тушшю не покривають.

Верхнє віко потрібно підвести лайнером або контурним олівцем, щоб замаскувати місце приклеювання вій. При використанні чорного клею підведенням користуватися не обов’язково.

Радимо прочитати також

Як поводитися з колишнім про Як поводитися з колишнім.

Тепер ви знаєте, як наклеїти накладні вії, і зможете створити незвичайний і незабутній образ.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)
Як наклеїти накладні вії?, 10.0 з 10 (основано на 1 оцінці)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>