Як перевірити натуральність косметики?

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)

Як перевірити натуральність косметики?Останнім часом все більшу популярність здобуває натуральна косметика – косметика з натуральних компонентів без хімічно синтезованих добавок. Ось тільки деяка косметика, яку виробники видають за натуральну, насправді такою не є. Як визначити натуральність косметики?

Як перевірити чи натуральна косметика?

До натуральної косметики відноситься органічна і мінеральна. косметика – це в основному засоби догляду (креми, лосьйони, шампуні і т. п.), а до мінеральної відноситься переважно декоративна косметика (тіні, пудри, рум’яна, контурні олівці). Іноді натуральною косметикою помилково називають косметику, що містить рослинні масла і екстракти. Однак натуральність косметики визначається не тільки тим, що входить до її складу, але і тим, чого вона не може містити.

Перегляньте публікацію - Як працювати в команді, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Як вже говорилося, натуральна косметика складається тільки з природних компонентів. В ній не повинні міститися речовини, синтезовані штучним шляхом (емульгатори, консерванти, ароматизатори, барвники, мінеральні масла і т. п.). Не допускається використання компонентів тваринного походження, видобуток яких пов’язана із загибеллю тварин. А ось бджолиний віск або мед, приміром, дозволені, тому що їх отримання бджолам не шкодить.

Як перевірити натуральність косметики?

Як перевірити натуральність косметики?

Склад впливає на зовнішній вигляд і запах косметичних засобів, завдяки яким можна визначити натуральність косметики. Так, натуральна косметика (хоч органічна, хоч мінеральна) не може мати дуже яскравий, неприродний колір. Косметика зазвичай має білий або природний пастельний відтінок. Спектр кольорів декоративної мінеральної косметики ширше, але він набагато менше, ніж у декоративної косметики з синтетичними барвниками. В натуральній декоративній косметиці як пігментів використовуються природні мінерали (оксиди заліза та цинку, слюда), тому і кольору її більш стримані, приглушені, що зустрічаються в природі.

Натуральність косметики можна визначити і за запахом. Запах натуральної косметики може бути досить різким, але при цьому він швидко видихається, тому що як ароматизаторів використовуються летючі ефірні масла. При цьому запах має бути природним – скажімо, органічні креми зазвичай пахнуть квітами або травами.

Натуральна косметика не містить штучних консервантів. Ключове слово тут – «штучних». Косметики взагалі без консервантів не буває, адже саме вони забезпечують збереження косметичних засобів, запобігаючи розмноження грибків і бактерій. Без консервантів термін зберігання косметики обчислювався б годинами.

Особливість натуральної косметики в тому, що в ній використовуються консерванти природного походження (наприклад, саліцилова кислота, сорбінова кислота), а штучні консерванти (зокрема, парабени) – немає. До того ж, багато екстракти рослин і ефірні масла самі по собі мають антибактеріальні та антигрибковими властивостям і захищають косметику від передчасної псування.

Натуральні консерванти не можуть забезпечити таке ж тривале зберігання косметики, як штучні, тому строк зберігання – ще один критерій, за яким можна визначити натуральність косметики. Натуральна косметика зберігається не більше півроку після того, як ви розкрили упаковку. Це за умови, що ви дотримуєтеся температурний режим (від 0 до 30 градусів) та не зберігайте косметику під впливом підвищеної вологості (наприклад, у ванній) або прямих сонячних променів.

Чи є якісь спеціальні документи, здатні підтвердити натуральність косметики? На жаль, у кожній країні свої вимоги до натуральної косметики і своя система сертифікатів, якоїсь єдиної для всіх країн системи немає. Тому при виборі косметики уважно читайте склад на упаковці: важливо переконатися, що у косметиці немає заборонених компонентів. Крім того, на упаковці повинно бути написано, що косметика не тестувалася на тварин.

Радимо прочитати також

Як відповісти на комплімент про Як відповісти на комплімент.

Якщо ви боїтеся, що не зможете самі визначити натуральність косметики, зупиніть свій вибір на зарекомендувших себе брендах з гарною репутацією. І пам’ятайте, що натуральна косметика не може коштувати надто дешево.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)
Як перевірити натуральність косметики?, 10.0 з 10 (основано на 1 оцінці)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>