Як підібрати краватку

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як підібрати краватку.Краватка – важлива складова іміджу ділової людини. Ви можете купити дорогий костюм, але якщо ви неправильно підберете до нього краватку, все враження буде зіпсовано. YakProsto.com розповість, як підібрати краватку до сорочки і костюма.

Як підібрати краватку до сорочки і костюма

Дуже важливо підібрати краватку, яка буде поєднуватися з сорочкою костюмом і за кольором, візерунком, а також мати оптимальну довжину і ширину. Ось з «габаритів» краватки і почнемо. Щоб краватка виглядав максимально елегантно, її довжина повинна бути такою, щоб в зв’язаному стані вона своїм нижнім кінцем торкалася пряжки ременя. А ширина краватки не повинна перевищувати ширини лацканів піджака, при цьому краватка не повинна бути занадто вузькою.

Перегляньте публікацію - Як провести робочу нараду?, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Як підібрати краватку за кольором? Зазвичай йдуть простого правила: краватка повинна бути темніше сорочки і відрізнятися по тону від костюма. Скажімо, з темним костюмом і світлою сорочкою можна надіти краватку будь-якого кольору (але вона не повинна занадто сильно виділятися). А зі світлим костюмом і сорочкою середніх тонів цілком можна надіти темну краватку.

Самий нейтральний колір краватки – сірий для повсякденної носки і сріблястий для урочистих випадків. Також у діловому стилі будуть доречні краватки наступних кольорів: червоний, темно-червоний (бордовий), небесно-блакитний, темно-синій, колір морської хвилі.

Коричневий колір краватки вважається більш неформальним, до того ж, він погано поєднується з традиційними квітами ділового одягу. Білих краваток теж варто уникати – мало хто вміє правильно їх носити. Чорну краватку теж надягати не рекомендуємо, якщо тільки ви не збираєтеся на похорон… або не працюєте офіціантом в ресторані.

Як підібрати краватку.

Як підібрати краватку

Не варто надягати на ділову зустріч занадто яскраву краватку, навіть у поєднанні з сорочкою та костюмом нейтральних кольорів: ваш краватка не повинна привертати до себе увагу і занадто різко виділятися на тлі решти одягу. Це аксесуар, а не домінант образу. Яскраві різнокольорові краватки залиште для вечірок.

У принципі, якщо ви хотіли комплект з трьох однотонних речей (піджак сорочка, краватка), вибір краватки не повинен стати для вас великою проблемою. Однак буває так, що один з предметів гардеробу має візерунок. Як підібрати краватка в такому випадку?

Для початку запам’ятайте головне: в комплекті з трьох речей можна використовувати не більше двох речей з малюнком одночасно. Тобто одночасно малюнок можуть мати сорочка і краватка або піджак і краватку, але не всі три речі відразу. Є і більш суворий варіант цього правила: два предмети гардероба, що йдуть «підряд», не можуть мати візерунок. Тобто якщо ви наділи сорочку з малюнком, піджак і краватка повинні бути однотонними.

Все-таки самий безпечний варіант – це дві однотонні речі і одна з візерунком. Під комплект з однотонною сорочки і піджака можна надіти краватку з візерунком, а до піджака в смужку краще підібрати краватку, виконану в одному кольорі. При цьому колір краватки повинен збігатися з кольором смужки на піджаку.

Класичні малюнки ділових краваток – це коса смужка, повторюваний геометричний малюнок (зиґзаґи, ромби), а також «огірки». Для ділового спілкування не підходять краватки в горошок, клітку, а тим більше – краватки з картинками. А ось для стилю casual такі краватки і можуть підійти – якщо не поєднувати їх зі строгими сорочками й діловими костюмами, зрозуміло.

Збираючись на побачення або вечірку, можна дозволити собі підібрати більш «фривольну» краватку, ніж для ділового спілкування, однак і тут не варто забувати про сполучуваності. Так, з краваткою в горошок краще одягти однотонну сорочку, причому колір гороху на краватці повинен повторювати колір сорочки. Сорочка і краватка не можуть мати один і той же візерунок. Якщо ж малюнки все-таки збігаються, вони повинні бути різного розміру (наприклад, сорочка у вузьку смужку, а краватка – в широку).

Радимо прочитати також

Як налагодити стосунки з чоловіком? про Як налагодити стосунки з чоловіком?.

Правильно підібрати краватку – це ціле мистецтво. Однак вибір краватки – це півсправи, вибрану краватку потрібно ще й уміти правильно зав’язати, інакше навіть при ідеальному поєднанні краватки з костюмом і сорочкою вам все одно не вдасться здійснити бажане враження.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>