Чому потіють пластикові вікна?

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Чому потіють пластикові вікна?Багато мешканців квартир після установки нових пластикових вікон постійно скаржаться на те, що скло на них починає пітніти. Мало хто хоче розбиратися з проблемою походження конденсату на вікнах, тому відразу ж йдуть скаржитися у фірму, яка поставила нові вікна. Адже насправді провини установників немає… Але якщо установники не винні, тоді чому потіють пластикові вікна?

Чому можуть потіти пластикові вікна?

Конденсат на вікнах, який потім перетворюється на стікаючі зі стекол крапельки води, може з’являтися в приміщенні з кількох причин. Найчастіше потіють вікна в будинку саме в зимовий період, і всі спроби усунути запотівання зводяться до нуля. Але справа в тому, що причин запотівання скла може бути кілька, тому доводиться усувати їх всіх.p>

Перегляньте публікацію - Перша допомога при інфаркті міокарда, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Чому потіють пластикові вікна саме взимку? В цей час року температура в приміщенні набагато тепліше, ніж за вікном. Так і вологість у кімнаті буде набагато вище, ніж влітку. Але причиною появи конденсату на вікнах є саме температура повітря. Із зовнішньої сторони склопакет буде дуже холодним, а з боку приміщення на скло впливає вже повітря з більш високою температурою. Але температура склопакету завжди нижче, ніж в приміщенні. А утворюється конденсат саме тому, що повітря в квартирі набагато тепліше, ніж біля скла. З-за такого перепаду температур на склі осідає конденсат.

Поява конденсату завжди спостерігається на вікнах з однокамерним склопакетом. Щоб вікна не упрівали, слід змінити на двокамерний склопакет. Міняйте саме склопакет, а не вікно.

Також потіють вікна в квартирі з-за недостатньої вентиляції в приміщенні. Вологе повітря в кімнаті не всмоктується через забиті пилом грати вентиляції, що також впливає на утворення конденсату на вікнах. У цьому випадку вам слід перевірити, чи добре працює у вас в будинку вентиляція. Також не зайвим буде провітрювати приміщення кожен день протягом 10 хвилин.

Чому потіють пластикові вікна?

Чому потіють пластикові вікна?

Особливо часто потіють вікна на кухні. У цьому випадку провиною всьому висока вологість. Киплячий чайник або каструля з супом або борщем під час приготування – ось одна з причин високої вологості. Коли ви миєте посуд, у вас тече вода з крана, що теж істотно підвищує вологість в маленькому приміщенні. Щоб у вас не упрівали пластикові вікна, намагайтеся якомога частіше провітрювати приміщення. Звичайно, холодне повітря ніхто не хоче пускати в приміщення, тому можна вдатися до щелевому або микропроветриванию, яке буде досить ефективним. Також перевірте роботу витяжки на кухні. Додайте її, коли готуєте що-або на плиті.

Квіти у квартирі також можуть вплинути на поява конденсату на вікнах. З вологою землі і листя рослин випаровується дуже багато вологи, яка осідає на вікнах. Звичайно, перенести квіти в більшості випадків нікуди ви вже не зможете, але якщо це можливо, то на зимовий період прибирайте з підвіконь рослини в інші місця.

За допомогою центрального опалення також можна усунути зайве запотівання вікон, адже батарея не тільки нагріває повітря, але також і сушить його. Але якщо батарея перекрита широким підвіконням, то тепле повітря не буде йти вгору і висушувати зайву вологу на склі. Усунути цю проблему можна двома шляхами: зменшити глибину підвіконня або ж винести батарею. У зимовий період не завжди можна вдатися до цих методів, тому доведеться використовувати альтернативний варіант: знайти інше джерело обігріву скла.

Помилки при монтажі вікон або укосів трапляються дуже рідко, але і їх іноді допускають. Ні, вікно не вивалиться, але ось дрібні продування холодного повітря можна буде помітити. З-за надходження холодного повітря температура склопакета завжди буде дуже низькою, що знову вплине на поява конденсату. У цьому випадку вам допоможе тільки усунення джерела появи холодного повітря.

Радимо прочитати також

У собаки гниють очі про У собаки гниють очі.

У дійсності в більшості випадків вистачає тільки щоденного провітрювання приміщення. Але все таки варто спробувати усунути всі можливі причини, які можуть впливати на поява конденсату. А тепер, коли ви знаєте, чому потіють пластикові вікна, вам не складе великих труднощів запобігти появі конденсату.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>