Ігри і конкурси на Новий рік

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)

Ігри і конкурси на Новий рік.Зустрічати Новий рік потрібно весело, тому як же обійтися без різних новорічних конкурсів та ігор? Вони можуть бути інтелектуальними або рухомими, масовими або призначені для невеликих компаній. Про те, які ігри і конкурси на Новий рік можна провести серед друзів, розповість наш сайт.

Ігри і конкурси на Новий рік

Важлива особливість проведення будь-якого новорічного конкурсу або гри – це простота і доступність правил, адже надто складні правила незмінно будуть викликати шквал питань і уточнень з боку учасників. Ще в новорічних іграх і конкурсах небажано використовувати так званий «чорний гумор, адже новорічний настрій після таких розваг може зіпсуватися.

Перегляньте публікацію - Лікування нігтів на руках, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Ось декілька підходящих ігор і конкурсів до Нового року з простими правилами, які можна провести навіть без особливої підготовки.

Ігри і конкурси на Новий рік. Маскарад

Який Новий рік без маскараду? Для веселої гри «Маскарад» знадобиться мішок, а також різна одяг, бажано безглузда і смішна. Одяг поміщається в мішок, один з учасників гри вибирається діджеєм: він буде включати і вимикати музику, під яку учасники конкурсу будуть танцювати.

Гра починається. Діджей включає музику, учасники танцюють і передають мішок з одягом один одному. Діджей в будь-який момент несподівано вимикає музику. Учасник, який до цього моменту виявився мішок, дістає з нього хоч якусь річ і одягає на себе. Гра продовжується до тих пір, поки мішок не спорожніє, а учасники не виявляться вбраними самим незвичайним чином.

Ігри і конкурси на Новий рік. Банкіри

Веселий конкурс на Новий рік для дорослої компанії. З числа присутніх вибирається дві пари (в кожній парі чоловік і жінка). Парам вручається «банк» за 20 бутафорських купюр однакового номіналу, але різного кольору для кожної з пар. Під час першого етапу конкурсу жінки повинні сховати на своїх партнерів всі свої 20 купюр, при цьому не можна в один і той же місце сховати відразу дві купюри. Часу на цей етап відводиться лише 1 хвилина.

На другому етапі конкурсу склад пар змінюється, і тепер кожна жінка повинна знайти на чоловікові з чужого пари все заховані раніше купюри. Переможницею оголошується та, яка швидше впорається із завданням. Також переможницю можна визначити й інакше: за відведений час, наприклад, 1 хвилину, кожна з беруть участь жінок повинна знайти на чоловікові з чужого пари як можна більше захованих купюр. У якої з них після закінчення визначеного часу опиниться в руках більше купюр, та і переможе.

Ігри і конкурси на Новий рік.

Ігри і конкурси на Новий рік. Спини сніжинку

Дуже простий і веселий спосіб весело провести час на Новий рік – конкурс «Стримай сніжинку». З вати робляться «сніжинки» – невеликі легкі грудочки. Кількість таких «сніжинок» – за кількістю учасників. Завдання учасників конкурсу – підкинути свою «сніжинка» вгору і дути на неї так, щоб вона не впала на підлогу. Переможе в цьому конкурсі той учасник, якому вдасться як можна довше протримати свою «сніжинка» в повітрі.

Конкурс з мандаринами

Радимо прочитати також

Домашні єноти про Домашні єноти.

Мандарини – це традиційне новорічне частування. Але, виявляється, ними можна не тільки поласувати, але також і весело грати. Наприклад, можна провести конкурс з мандаринами. Суть конкурсу дуже проста. Вибирається 2 учасника, кожному з них вручається ложка, на яку ставиться мандарин. Завдання учасників: тримаючи ложку з мандарином в зубах, спробувати змусити суперника впустити мандарин, але при цьому також і не дати суперникові вибити свій.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)
Ігри і конкурси на Новий рік, 10.0 з 10 (основано на 1 оцінці)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>