Коди помилок посудомийних машин

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Помилки посудомийних машин.Мити посуд кожен день – це дуже нудна справа. Фірми-виробники розуміють бажання господинь позбутися від цього проблемного і нелюбимого заняття, тому пропонують встановити будинку посудомийну машину. Але будь-яка побутова техніка ламаються, тому доводиться знати різні помилки посудомийних машин.

Коди помилок посудомийних машин

Отже, ви вибрали у магазині потрібну вам посудомийну машину і встановили її будинку. Але в один прекрасний момент вона перестала працювати. Щоб дізнатися, що саме сталося з вашою побутовою технікою, слід знати різні помилки посудомийних машин, які вказують на ту або іншу несправність.

Перегляньте публікацію - Лікувальні властивості подорожника, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Фірми-виробники використовують різні коди для позначення помилок роботи посудомийних машин. Щоб самостійно розібратися, що трапилося з машинкою, слід знати розшифровку кодів. Адже ремонт пральних машин можна зробити і вдома, якщо пошкодження несерйозне. Але іноді доводиться викликати майстра додому. Давайте перерахуємо найпоширеніші коди помилок посудомийних машин.

Несправності посудомийних машин можуть бути викликані механічної поломкою будь-якої деталі або збоями в системі управління. Якщо ваша машина функціонує, слід провести її тестування.

Помилки посудомийних машин.

Увімкніть систему тестування посудомийної машини. Для цього вам доведеться заглянути в інструкції, що додається до машини. У ній написаний код, який вам слід ввести на клавіатурі посудомоечные машины. Система тестування включиться, і ви побачите код помилки, яка сталася в роботі машини. Всі помилки посудомийних машин також можна знайти в інструкції.

Всі назви помилок, як правило, мають літерний код. Вони виглядають наступним чином: Е1, Е2, Е3 і т. д. Кожен код має свою розшифровку, яка може змінюватися у різних виробників. Так, у посудомийних машин Ardo такі помилки:

Коди помилок посудомийних машин Ardo

 • Е1 – протічка. Якщо ваша машина оснащена системою Aqua Stop, то вона спрацює
 • Е2 – несправність нагріву, перевірте термостат і ТЕН
 • Е3 – при нормальній роботі таку помилку не можна побачити. Вона з’являється тільки в тестовому режимі запуску. Ця помилка свідчить про проблеми з нагріванням
 • Е4 – проблеми з затоком води. Ця помилка з’являється тільки після закінчення миття посуду
 • Е5 – проблеми зі зливом води
 • Е6 – блимають одночасно другий і п’ятий світлодіоди. Ця помилка свідчить про наявність води в посудомийці, але при цьому процес миття посуду не зупиняється

Фірма Gorenje використовує такі помилки посудомийних машин:

Коди помилок посудомийних машин Gorenje

 • Е1 – проблеми з затоком води, коли бак не наповнився за 5 хвилин
 • Е2 – проблеми зі зливом води: бак не спустошений за 4 хвилини
 • Е3 – проблеми з нагріванням води
 • Е4 – протікання води
 • Е5 – проблеми з датчиком температури. Він обірваний або замкнутий

Після того як ви дізналися код помилки і зрозуміли, що сталося з машиною, несправність можна полагодити найчастіше самостійно. В інструкції завжди викладені необхідні дії для усунення несправності.

Але найчастіше справа навіть не доходить до усунення помилок посудомийних машин. Адже будь-які поломки жінки сприймають дуже серйозно і відразу ж поспішають до чоловіка або телефонують в сервісний центр, щоб дізнатися, як видалити несправність. Як показує практика, часто машини не працюють, тому що вони не включені в розетку або перекрита вода. Також посудомийна машина не буде працювати, якщо не закриті дверцята.

Всі подібні ситуації не можна вважати поломками. Але ось внутрішні поломки, які можуть полагодити тільки в сервісному центрі, також не варто скидати з рахунків. Це може бути засмічення шланга, несправність датчика рівня і багато інших. З подібними проблемами можуть впоратися у сервісному центрі.

Радимо прочитати також

Судоми у собак про Судоми у собак.

Щоб не допускати подібних помилок і несправностей, за посудомийній машиною слід правильно доглядати. Використовуйте якісні миючі засоби і солі для пом’якшення води. Також не використовуйте машину невиправдано часто. Не підпускайте дітей до працюючої побутової техніки. Якщо ви будете дотримуватися всіх правил, ваша машина ще довго буде служити вам.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>