Пісочна церемонія на весіллі

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Пісочна церемонія на весіллі.Пісочна церемонія на весіллі (оригінальна назва The Unity Sand Ceremony) – це одна з нових традицій, яка стає все більш і більш популярною в нашій країні. Багато пар намагаються включити цю красиву церемонію в власне проведення весілля. Yalprosto.com розповість вам історію цієї церемонії, а також підкаже, як її можна провести.

Що таке весільна пісочна церемонія

Весільна пісочна церемонія дуже популярна в США. Неможливо сказати, скільки їй саме років, але точно відомо одне: церемонія з піском призначена для того, щоб об’єднати дві закохані серця, зв’язати їх життя один з одним назавжди. Спочатку в Америці не використали пісок для цієї мети. Наречений і наречена після обміну кільцями спільно запалювали свічку, використовуючи свої власні невеликі свічки. Одна свічка символізувало те, що тепер дві людини є одним цілим назавжди.

Перегляньте публікацію - Небезпечні терміни вагітності, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Та свічку могли запалювати не тільки наречений і наречена. До них могли також приєднатися члени їх сімей: батьки і діти. Але так як церемонія запалювання свічки триває не дуже довго, буквально кілька секунд, і від неї на пам’ять залишається тільки відео, пісочна церемонія поступово витіснила свічки. Пісочна церемонія триває 2-3 хвилини, до того ж, після неї на все життя залишається спогад у вигляді гарної вази з піском.

Як і у церемонії зі свічками, в пісочної церемонії беруть участь наречений і наречена. Вони засинають у загальний посуд пісок певного кольору. Також в пісочної церемонії можуть взяти участь родичі. У цьому випадку вам знадобиться тільки додати кілька нових кольорів піску.

Пісочна церемонія на весіллі.

Пісочна церемонія на весіллі

Отже, як же проходить пісочна церемонія на весіллі? Все починається після обміну кільцями. В Америці всю церемонію веде пастир, у нас же доводиться віддавати вузди правління тамаді. Тамада повинен пояснити присутнім значення цієї церемонії з піском, щоб всі знали, що саме зараз буде відбуватися.

Потім наречений і наречена беруть свої судини (зручніше всього буде, якщо такі ємності будуть високими і досить вузькими) і починають засипати пісок в загальний посуд. Є різні варіації того, як це можна зробити. Наприклад, дуже часто наречений і наречена засипають пісок невеликими порціями по черзі, щоб зробити гарний візерунок з піску. Потім ж залишки піску засипають разом. Також є варіант, коли кожен з учасників церемонії повністю висипає свій пісок, не чергуючи його з піском іншої людини. Такі судини також виглядають дуже красиво. Але цей варіант частіше використовують, коли у церемонії беруть участь не дві людини, а більше.

Не варто поспішати, щоб засипати свій пісок в посудину. Тамада повинен пояснювати. Перед тим як ви высыпите пісок в загальний посуд, він повинен попросити вас зробити це. Ваші дії супроводжуються такими словами тамади: «Цей пісок символізує все те, чим ви були, є і буде». Потім другий учасник церемонії також засинає свій пісок.

А тепер коштує докладніше розповісти саме про судинах і піску для церемонії. В набір для пісочної церемонії входять мінімум 3 судини (один загальний, по одному для нареченого і нареченої). Якщо учасників буде більше, вам буде потрібно більше судин. Всі посудини для пісочної церемонії повинні бути однаковими. І тільки загальний посуд повинен бути достатньо великим і красивим. Звичайна ваза тут не підійде, так як її неможливо закрити кришкою. До того ж, при перевезенні пісок в ній може растрястись, що зіпсує унікальний візерунок. Тому треба вибирати красивий посудину з вузьким горлечком. Такі речі можна замовити в інтернеті. А можна просто купити пляшку з дорогим алкоголем. Красиві пляшки ідеально підходять для пісочної церемонії.

Також досить складно знайти пісок для пісочної церемонії. У звичайному магазині не купиш. Доводиться тільки купувати в флористичних магазинах або ж через інтернет. При купівлі піску в флористичному магазині зверніть увагу на величину піщинок. Вам потрібен дрібний пісок, а не великий. Пісок з великими піщинками зсипається нерівномірно. Колір піску для нареченого і нареченої можете вибирати будь-який. Будь-які комбінації виглядають дуже красиво.

І останнє, що вам може знадобитися для церемонії, – це невелика воронка, щоб вам було зручно засипати пісок в посудину. Пластикову трубку можна прикрасити, щоб вона виглядала гарно. Також можна скачати з красивою папери конус. Цей варіант також дуже добре виглядає.

Радимо прочитати також

Яка порода собак найрозумніша? про Яка порода собак найрозумніша?.

От і все, що вам потрібно знати про пісочної церемонії на весіллі. Ця церемонія – це романтичний момент, який ви і ваша друга половинка запам’ятайте на все життя. Тому обов ’ язково включіть пісочну церемонію у ваше весільне торжество.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>