Що подивитися у Відні

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Що подивитися у Відні.Відень є федеральною столицею Австрії, яку люблять відвідувати туристи з усього світу. Це європейське місто має багату історію і величезну кількість пам’яток архітектури. У цій статті ми розповімо, що подивитись у Відні.

На що подивитися у Відні

Знайомство з пам’ятками австрійської столиці, як правило, починається з будівлі Віденської Державної Опери, яка знаходиться на проспекті Ринг в самому центрі міста. Будівля є прекрасним прикладом такого архітектурного стилю, як бароко.

Перегляньте публікацію - Епіляція під час вагітності, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Обов’язково потрібно подивитися у Відні на Хофбург – одну з найбільш монументальних споруд міста. Хофбург є старою резиденцією Габсбургів, які правили Австро – Угорської імперії. Палацовий комплекс складається з 18 будівель і 19 внутрішніх дворів. У резиденції знаходиться 2600 кімнат. Будівля будувалося з 1460 до 1496 рік, а потім ще добудовувалася в 1770 році. Сьогодні тут знаходиться Національна бібліотека, музей музичних інструментів, а такожі розмістився знаменитий Віденський хор хлопчиків.

Що подивитися у Відні.

Що подивитися у Відні

Також слід обов’язково відвідати площу перед будівлею Нойбург, де знаходиться величезна кількість пам’ятників і скульптур. Ще варто відвідати площу Марії Терезії, де розташовані будівлі-близнюки, архітектура яких відноситься до італійського Відродження. Сьогодні у цих будівлях знаходяться художньо-історичний і природно-історичний музеї.

Недалеко від проспекту Ринг знаходиться Національний парк і будівля Парламенту, перед яким розташований прекрасний фонтан зі статуєю Афіни Паллади.

Символом Відня вважається «залізний ратушний чоловічок», що стоїть бвля будівлі ратуші, що побудована в стилі неоготика. Перед ратушею розбитий великий парк з численними скульптурами і фонтанами. Обов’язково відвідайте Штадтпарк, заснований в 1862 році. Навесні скульптури цього парку буквально потопають в морі квітучих тюльпанів. У Штадтпарке знаходиться пам’ятник Іоганну Штраусу, встановлений в 1923 році.

Також заслуговує уваги туристів Собор Святого Стефана, вік якого перевищує 800 років. Висота найвищої вежі собору становить майже 137 метрів. Тут знаходиться знаменита Печська ікона, написана в 1676 році. Крім того, на території собору знаходяться усипальниці королів, герцогів і князів. Під східною половиною споруди знаходяться катакомби – підземні кладовища, побудовані у 1732 році. На північній вежі встановлений найбільший в Австрії дзвін «Пуммерин», відлитий з трофейної зброї, здобутої після турецької навали в 1683 році.

Однією з визначних пам’яток Відня є палац Бельведер, побудований за наказом принца Євгенія Савойського – легендарного полководця, який здобув перемогу над турками. Палац знаменитий тим, що тут на початку XX століття жив ерцгерцог Франц Фердинанд, вбивство якого в 1914 році стало формальним приводом початку Першої світової війни.

З сучасних будівель цього міста підвищеною увагою туристів користується так званий будинок Хундертвассера, побудований в 1986 році за замовленням мерії. Стіни будинку пофарбовані в різні кольори, а його вікна розташовані безладно. На будівлі відсутні прямі лінії та гострі кути.

Радимо прочитати також

Як визначити стать кошеняти? про Як визначити стать кошеняти?.

У цій статті наведено далеко не всі місця, які можна подивитися у Відні. Крім того, уваги заслуговують і околиці австрійської столиці, де незвичайно красива природа, а також знаходиться колишня літня резиденція Габсбургів. Також пам’ятайте, що, на жаль, неможливо оглянути всі пам’ятки міста з такою багатою історією за один раз.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>