Що подивитися в Києві

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Що подивитися в Києві.Київ – мальовниче місто з багатою історією, розташований на річці Дніпро. Столиця України привертає велику кількість туристів. У цій статті ми розповімо, що подивитись в Києві.

На що подивитися в Києві

Хрещатик є центральною вулицею міста. Вона була створена ще в XIX столітті. Під час Другої світової війни вулиця була практично повністю зруйнована, а нові будівлі в середині минулого століття будувалися в стилі «сталінського ампіру». Хрещатик являє собою єдиний архітектурний ансамбль. Тут знаходяться Київська міська рада, Центральний універмаг, головний поштамт, Бессарабський ринок і багато інших будівель і споруд.

Перегляньте публікацію - Шишки після уколов, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Подивитися в Києві також можна Києво-Печерську Лавру. Монастир був заснований в XI столітті, проте більшість будівель датуються XVII і XVIII століттях. Всі вони є прекрасними прикладами українського бароко в архітектурі. Серед них можна відзначити Велику дзвіницю, Успенський собор, Церкву Святої Трійці і Церква народження Богородиці. Лавра вважається однією з найбільших обителей православної віри. Свою назву монастир отримав через печери, що розміщені під його територією, в яких жили перші ченці.

Що подивитися в Києві.

Що подивитися в Києві

Одним з улюблених місць туристів є Андріївський узвіз. На ньому розташована велика кількість кафе, ресторанів і невеликих музеїв, серед яких меморіальний музей Михайла Булгакова. По вихідних на спуску можна побачити велике скупчення людей, які купують сувеніри та полюбуватися виступами вуличних музикантів. Багато художників орендують там студії і квартири, тому Андріївський узвіз часто називають «київським монмартром». Свою назву спуск отримав завдяки церкви Святого Андрія, розташованої на ньому.

Варто також згадати Маріїнський палац, побудований за наказом цариці Єлизавети Петрівни в 1744 році. Будівництво палацу було закінчено в 1752 році. На початку XX століття в ньому жила мати Миколи II, імператриця Марія Федорівна, на честь якої палац і отримав своє ім’я. Сьогодні приміщення Маріїнського палацу використовується для різних урочистостей на рівні уряду і глав держав. Неподалік знаходиться однойменний парк – затишне місце для відпочинку та прогулянок багатьох киян і гостей міста.

Частиною давньої оборонної системи Києва є пам’ятник архітектури «Золоті ворота», якому вже більше 1000 років. Навколо споруди знаходиться сквер, в якому розміщений пам’ятник Ярославу Мудрому, скульптура кота з бронзи. Кажуть, якщо доторкнутися до нього і загадати бажання, воно обов’язково збудеться.

Ще заслуговує уваги музей народної архітектури і побуту в Пирогово. У цьому музеї можна долучитися до витоків українського духу. На його території регулярно проводяться різні виставки та інші заходи.

Також подивитися в Києві можна на так званий будинок з химерами, який представляє собою цегляна будівля в стилі модерн, що знаходиться навпроти Адміністрації Президента України. Свою назву будинок отримав через скульптури тварин і казкових істот, розміщених всередині і зовні будівлі.

Радимо прочитати також

Як визначити стать папуги про Як визначити стать папуги.

Варто зазначити, що це далеко не всі визначні пам’ятки столиці України. Також до них можна віднести ботанічний сад, Володимирський собор, дитячу залізницю, зоопарк, Михайлівський золотоверхий собор, монумент Дружби народів, міст Патона, Миколаївський костьол, пам’ятник Богдану Хмельницькому, пам’ятник засновникам Києва, Пейзажну алею, фунікулер, ляльковий театр і багато іншого.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>