Що подивитися в Криму

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Що подивитися в Криму.Крим – це не тільки море і пляжі. Цей півострів прикував до себе увагу багатьох мандрівників, торговців і завойовників ще з давніх часів, завдяки чому залишив на своїй території величезну кількість слідів історії. У цій статті ми розповімо, що подивитись в Криму, відправляючись туди у відпустку.

На що подивитися в Криму

Справедливо буде почати з того місця, яке називають неофіційним символом Криму – Ластівчиного гнізда, що нагадує лицарський середньовічний замок. Цей пам’ятник архітектури знаходиться на 40-метровій скелі в селищі Гаспара недалеко від Ялти. Перший варіант споруди був побудований ще в 1878 році, і тільки в 1912 році за проектом одного з російських інженерів-архітекторів будівля була перебудована в той вид, який ми спостерігаємо сьогодні. У 1927 році спорудження дуже сильно постраждало від Кримського землетрусу і було повністю відновлено тільки через 40 років. З липня 2011 року Ластівчине гніздо перейшло в муніципальну власність, і в ньому розміщена виставка «Чарівний світ Архипа Куїнджі», де знаходиться відома картина «Місячна ніч на Дніпрі», а біля стін палацу знаходиться великий ринок кримських сувенірів.

Перегляньте публікацію - Що робити, якщо болить живіт, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Що подивитися в Криму.

Що подивитися в Криму

Наступне місце, яке варто подивитися в Криму – місто Бахчисарай, в якому знаходиться палац кримських ханів, а в передмісті – старовинне печерне місто Чуфут Калі, засноване осілими на території півострова татаро-монголами. У палаці можна буквально доторкнутися до історії кримських татар, у ньому ж знаходиться знаменитий Фонтан сліз, описаний в одній з поем О. С. Пушкіна.

Окремо варто поговорити про Севастополь, де можна подивитися на залишки давньогрецького міста Херсонес, відвідати Музей Чорноморського флоту, з’їздити в Балаклаву в музей підводних човнів, там же неподалік знаходяться руїни фортеці Чембало. Херсонес знаменитий тим, що саме з цього міста почалося поширення православ’я серед російського народу. Щодо музею підводних човнів, то треба сказати, що до 1994 року на його місці був секретний завод по ремонту такого роду озброєння.

Також подивитися в Криму варто гору Ай-Петрі, а саме забратися на неї, скориставшись канатною дорогою, яка включає в себе найдовший у Європі безопорний проліт. Висота самої гори 1234 метра над рівнем моря, а вона знаходиться прямо біля міста Алупка. Крім того, у цьому місті знаходиться Воронцовський палац, побудований з діабази ще в XIX столітті. Архітектурний стиль цього палацу поєднує в собі різні елементи, зібрані з різних епох. Також варто відзначити те, як дана споруда гармонійно вписується в навколишній ландшафт з незвичайним рельєфом місцевості.

Рекомендуємо відвідати Нікітський ботанічний сад, який має статус національного надбання України. Він був побудований за наказом імператора Олександра I в 1812 році. На сьогоднішній день в саду налічується більше 30 тисяч видів, сортів і гібридів різних рослин.

Ще в список того, що можна побачити в Криму, потрібно віднести водоспад Срібні струмені, який розташований недалеко від села Соколине Бахчисарайського району на висоті близько 900 метрів над рівнем моря. Місце, де він знаходиться, дуже мальовниче – кам’яні брили повністю покриває мох, а навколо росте бук, граб.

Радимо прочитати також

Як визначити стать хом’яка про Як визначити стать хом’яка.

Також варто сказати, що у багатьох з перерахованих місць було знято величезну кількість художніх фільмів, серед яких «Діамантова рука», «Звичайне диво», «Пригоди Буратіно», «Д’артаньян і три мушкетери», «Сафо», «Диверсант» і багато інших. Тому, якщо ви опинитеся в Криму, деякі локації здадуться вам дуже знайомими, так як їх можна було побачити у якому-небудь фільмі. Перераховані в цій статті місця є лише невеликою частиною всього числа пам’яток, відкритих для туристів на півострові.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>