Що подивитися в Мінську

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Що подивитися в Мінську.Мінськ є чистим і досить красивим містом, більша частина будинків якого була побудована ще в радянський час. Проте інфраструктура цього міста робить з нього повноцінну європейську столицю. У цій статті ми розповімо, що подивитись в Мінську.

На що подивитися в Мінську

Столиця Республіки Білорусь носить статус міста-героя, крім того, тут знаходиться штаб-квартира СНД. Мінськ є найбільшим транспортним вузлом, економічним, політичним, науковим і культурним центром країни.

Перегляньте публікацію - Ефірне масло ванілі, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Мінський вокзал дуже чистий. Вночі його будівля нагадує дуже дорогий сучасний торговий центр. Що стосується транспорту, то метро тут невелике і людей в ньому досить мало. Таксі в Мінську державне, що говорить про його доступну ціну і про розрахунку тільки по лічильнику.

Подивитися в Мінську можна Троїцьке передмістя, що представляє собою історичний район міста. Тут збереглося багато старих будівель, побудованих в архітектурних стилях класицизму і еклектики. Також з боку пасовиська можна потрапити на «Острів сліз» – меморіал солдатам, загиблим в Афганістані.

У так званому Верхньому місті збереглися забудови царських часів, у число яких входять міська ратуша, Свято-Духівський кафедральний собор, костел Діви Марії та інші визначні пам’ятки.

Що подивитися в Мінську.

Що подивитися в Мінську

Окремо варто розповісти про вулицю  Я.  Коласа. Таку назву вона отримала на честь річки, що протікала коли на місці вулиці. Річка існує і зараз, проте її русло відправлено під землю в труби колектора. Коли йдуть сильні дощі рівень води в річці істотно піднімається і вулиця починає нагадувати один з каналів Венеції. Тут розташована велика кількість торговельних об’єктів, головним з яких є торговий дім «На Немиті». Недалеко знаходиться собор Святих Петра і Павла, побудований в 1612 році.

Біля Будинку Уряду знаходиться Червоний костел – найвідоміший католицький храм Мінська. Його справжня назва звучить як костел святого Симеона і святої Олени. Будівництво цього храму почалося в 1905 році, а закінчилося в 1910 році. У 1996 році недалеко від нього була встановлена скульптура Архангела Михайла, а в 2000 році поблизу також був встановлений пам’ятник «Дзвін Нагасакі», що є нагадуванням про жертви ядерних катастроф.

Унікальним пам’ятником білоруської архітектури є Мирський замок, побудований ще в XV столітті. Первісна конструкція споруди була виконана в готичному стилі, проте згодом замку вдалося вмістити в себе елементи бароко і Ренесансу.

Ще уваги туристів в Мінську заслуговує Національна бібліотека, будівля якої являє собою великий алмаз. Всередині є скляний ліфт. Не пропустіть можливість піднятися вгору – звідти відкривається чудовий вид на місто.

У центрі міста на площі Свободи знаходиться будівля готелю «Європа», що є пам’ятником архітектури. Крім того, в центрі знаходиться проспект Незалежності, на якому можна знайти велику кількість хороших ресторанів і кафе, де можна провести своє дозвілля.

Також варто відвідати Лошицьке передмістя. В ньому знаходиться дуже гарний парк і старовинна садиба, однак оглядати її можна тільки зовні.

Радимо прочитати також

Кіт нічого не їсть про Кіт нічого не їсть.

Наостанок варто сказати, що це далеко не всі об’єкти, які варто подивитися в Мінську. Також можна виділити художню галерею «Університет культури», Білоруський державний музей історії Великої Вітчизняної війни, виставку «Мінський вернісаж», Будинок офіцерів, Резиденцію Президента Республіки Білорусь, Національний художній музей, Національний музей історії та культури та багато іншого.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>